Aprílový Môj dom už v predaji

image 26477 25 v1

Máte doma chlpáča alebo operenca? V najnovšom čísle časopisu Môj dom vám poradíme, ako urobiť vaše spoločné bývanie pohodlným pre oboch, nápaditým aj príťažlivým. Samozrejme, zavedieme vás aj do zaujímavých bytov a domov, ukážeme, ako zladiť interiér v loftovom či industriálnom štýle, aj ako zariadiť kuchyňu, ktorá bude in v každom období. Navyše môžete vyhrať smart televízor!  Aprílový Môj dom nájdete na stánkoch a v hypermarketoch od 2. 4.

Najnovší  Môj dom je opäť plný interiérových nápadov, ktorými by bolo škoda neinšpirovať sa. Nemôžu chýbať ani námety na zveľadenie záhrady či rady odborníkov, ktoré vám pomôžu zorientovať sa pri stavbe domu.

V najnovšom Mojom dome nájdete:

Industriálna galéria

Aj potulky po moderných galériách môžu byť inšpiráciou pre bývanie. Chladné industriálne priestory a prvky sú totiž vhodným vyvažujúcim podkladom kúskov moderných, umeleckých aj historických.


Farebné útulno

Ako dostať do malého bytu pocit pohody a útulnosti, aby sa tu každý hneď cítil ako doma? Inšpirujte sa nápadmi z originálneho Lisabonského interiéru, ktorý nájdete v aprílovom čísle Môjho domu.

Bývanie so zvieratkami

Je veľa vecí, na ktoré by ste mali myslieť, kým si zaobstaráte chlpatého alebo opereného spoločníka. Ako mu prispôsobiť životný štýl, čím ho kŕmiť, pred čím ho chrániť. Ak ste už všetko toto zvážili, na rade je ešte jeden krok – zamyslieť sa, aký vplyv bude mať zvieratko na vaše bývanie.

Domov ako galéria

Biele steny a podlahy vytvorili v pražskom byte akési plátno pre „maliara“, ktorým sú sami majitelia – vášniví zberatelia obrazov . Farby do interiéru pribúdajú vďaka ich životnému štýlu, obrazom, sochám, kobercom, závesom….

Čarovanie s priestorom

To, že statika starého domu a stavebný úrad zmarili pôvodné plány na rozšírenie, podnietilo kreativitu architektov. Na malej pôdorysnej ploche tak vznikol zaujímavý moderný priestor, ktorý si majitelia nevedia vynachváliť.

Soupa

Prevádzka, pred ktorou sa na poludnie tvoria rady, má čo ponúknuť nielen po gastronomickej stránke. Príjemná farebnosť a vidiecke prvky môžu osloviť mnohých.

Šťavnatá minimalistka

V čistý priestor modernej kuchyne ponúka množstvo príležitostí na experimenty. Čo tak skúsiť dodať jej šťavu výmenou svietidla, pridaním kusu masívneho dreva či oživiť farbami?

Testujeme food procesory

Strúhajú, sekajú, šľahajú, mixujú a niektoré z nich si poradia aj s odšťavovaním, a od všetkých sa však očakáva, že ušetria čas pri príprave surovín. Ktorý z nich obstál najlepšie v našom redakčnom teste?

Dom z plechu a lešenia

Keď mladí manželia z Luhačovíc po prvý raz uvideli návrh svojho domu, mysleli si, že je to vtip. Postupne však začali zisťovať, že zásluhou atypického tvaru i vzhľadu sa architektom podarilo vyťažiť z malého svahovitého pozemku maximum.

10 tipov, ako využiť v záhrade múrik

Hľadáte spôsob, ako netradične ohraničiť záhony, vyriešiť terénnu nerovnosť, oživiť či rozdeliť priestor záhrady? Ideálnym riešením sú múriky, ktoré ponúkajú množstvo možností, ako ich skombinovať s rastlinami.

Vytvorte si príjemné posedenie uprostred zelene

Aj na pomerne malej ploche možno vytvoriť záhradu, ktorá ponúkne výnimočný priestor na relax. V najnovšom Mojom dome vám ukážeme takmer príkladné riešenie jednej malej mestskej záhrady.

Ako sa stavia z dreva

Hoci medzi dnešnými novopostavenými rodinnými domami nie sú drevostavby veľmi početnou skupinou, majú prednosti, pre ktoré určite stoja za zváženie. Systémov a spôsobov stavania z dreva je pritom hneď niekoľko.

Čo by ste mali vedieť o škridlovej streche

Škridlové strechy patria v našich končinách ku klasike a aj dnes sú pri rodinných domoch najčastejšou voľbou. Pri výbere a montáži by ste pritom mali mať na pamäti viacero dôležitých detailov.

Predplatné časopisu Môj dom

Ukážka z časopisu:

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.