Pestrá jesenná ponuka Wienerberger

Doprajte si atraktívnu čiernu strechu alebo novostavbu z tehál, ktoré nepotrebujú zatepliť. Túto jeseň stavajte výhodne. Využite širokú škálu zliav na stavebné materiály Wienerberger.

Až do konca októbra môžete využiť zľavy na nákup pálených tehál Porotherm, keramickej strešnej krytiny Tondach a lícových tehál či obkladových pásikov Terca.

Každá druhá tehla zdarma

Nákupom moderných brúsených tehál Porotherm 44 EKO+ Profi v kombinácii s tenkovrstvovou lepiacou maltou ušetríte hneď dvakrát. Tieto tehly umožňujú zhotoviť jednovrstvové omietané obvodové murivo s nadštandardnými tepelnoizolačnými parametrami bez potreby zateplenia. Do konca októbra môžete mať každú druhú tehlu Porotherm EKO+ zadarmo (platí pre vybrané produkty). Pre získanie 50 % zľavy sa treba zaregistrovať vyplnením formulára na: bit.ly/2lAPNyw.

Atraktívna čierna strecha

Luxusná čierna strecha je túto jeseň mimoriadne dostupná. Na vybrané modely keramickej strešnej krytiny Tondach v čiernom farebnom prevedení si môžete uplatniť špeciálnu zľavu až 45 %. Stačí sa zaregistrovať vyplnením formulára na: bit.ly/2kwyPkK

Pestrá jeseň

Okrem tehly, ktorú netreba zatepľovať a atraktívnej čiernej škridly môžete využiť pestrú ponuku zliav na ďalšie stavebné materiály Wienerberger. Tehly plnené minerálnou vlnou Porotherm 38 T Profi, tehly Porotherm 11,5 Profi pre zhotovenie vnútorných priečok, veľkoformátové škridly Twist a Bolero, plochú škridlu Figaro 11, tradičný model Bravura, ako aj škridly Samba 11 a Stodo s originálnymi strešnými doplnkami.

Bezúdržbovú fasádu za výhodných podmienok si poistíte nákupom lícových tehál a obkladových pásikov Terca vo vybraných farebných odtieňoch.

www.wienerberger.sk