Najjednoduchšie a najrýchlejšie lepenie od Pattexu

Najjednoduchšie a najrýchlejšie lepenie od Pattexu

Žiadna aplikačná pištoľ a zložité vytláčanie. Stačí kliknúť a lepidlo je nanesené. Ľahko, rýchlo, pevne, bez potreby sily.

Police, rámčeky, vešiaky, kvetináče, dekorácie alebo schránka, to všetko dokáže hravo prilepiť novinka Click & Fix zo série montážnych lepidiel Pattex. Najväčšou výhodou lepidla je veľmi ľahká a rýchla aplikácia – naozaj stačí iba kliknúť a lepiť. Samotné lepidlo je vodoodolné, flexibilné, vysoko pevné a vhodné na takmer všetky materiály na lepenie v interiéri aj v exteriéri. V balení sa skrýva 20 lepiacich dávok. Koľko dávok zostáva, to ihneď vidíte na balení. Jeden bod lepidla dokáže okamžite udržať predmet s hmotnosťou až 300 gramov, konečná pevnosť je až 20x vyššia! Lepidlo je určené na lepenie väčšiny nasiakavých aj nenasiakavých materiálov, ako je tehla, keramika, sadrokartón, drevotrieska, kov, sklo, plasty alebo dokonca betón. Click & Fix je možné nanášať aj na vlhké podklady. Stačí len pritlačiť dávkovač na lepenú plochu, naniesť lepidlo, chvíľku ho pridržať a je to prilepené. Také jednoduché to je! Ťažšie predmety odporúčame zafixovať.

www.pattex.sk

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.