Novinka! Multifunkčná antikorózna základná i vrchná farba na kov

image 41092 25 v1

Vďaka špeciálnemu zloženiu je možné KOV 2v1 aplikovať priamo na kov, a to bez predchádzajúceho použitia základnej antikoróznej farby. Farba sa neriedi, je rýchloschnúca, druhý náter je možné aplikovať už po 4 - 6 hodinách. Z 1 kg farby je možné natrieť až 10 m2 plochy, čo je ekonomicky výhodné.

Po dôkladnom premiešaní sa KOV 2v1 jednoducho aplikuje štetcom, valčekom alebo striekaním na suchý, dôkladne očistený a odmastený podklad. Receptúra KOV 2v1 je extrémne priľnavá k podkladu. Vytvára pružný a vláčny náter, ktorý zabraňuje praskaniu a následnému olupovaniu farby vplyvom poveternostných podmienok. Náter odoláva prudkému slnečnému žiareniu a zvýšenej vlhkosti vzduchu, preto je ideálny aj na nátery striech.

KOV 2v1 je určený najmä k novým i obnovujúcim náterom pozinkovaného plechu (i bez predchádzajúcej oxidácie), ocele, hliníka (priľnavosť je potrebné vopred overiť), medi a iných kovových povrchov s vysokým koróznym zaťažením. Možno ho použiť i k náterom nepochôdznych betónových plôch, neglazovanej keramiky, dreva, cementovláknitých a drevotrieskových dosiek a iných stavebných materiálov. Kvalitatívne je mimoriadne vhodný i na priemyselné aplikácie, najmä pre výrobcov betónových a plechových strešných krytín.

Okrem klasických hotových odtieňov (biely, červenohnedý, sivý, tmavý hnedý) je možné Kov 2v1 bázy natónovať v miešacích centrách až do viac ako 20 000 farebných odtieňov, a to vrátane vzorkovnice RAL a NCS. K dispozícii je v 0,7 kg; 2,5 kg a 9 kg balení.

www.balakryl.sk

www.domyfarieb.sk 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.