Vrchná farba Balakryl Uni Satin
Zdroj: PPG Deco

Rozširujeme ponuku odtieňov Balakryl Uni Satin

Od septembra rozširujeme ponuku odtieňov na Balakryl Uni Satin na 16 odtieňov. Satin resp. hladký saténový vzhľad sa stáva čoraz populárnejší.

Balakryl Uni Satin je vodouriediteľná vrchná farba na vnútorné a vonkajšie použitie na drevo a kov. Je určená na nové a renovačné vrchné nátery, najmä pozinkovaného alebo oceľového plechu, hliníka, medi, ale aj betónu, neglazovanej keramiky, dreva, drevotrieskových dosiek, vláknocementových materiálov, tehál, lepenky, papiera, plastov (najmä ABS, tvrdého PVC), umakartu a ďalších materiálov.

Balakryl UNI je možné použiť ako základný aj vrchný náter a po zriedení vodou aj ako napúšťadlo na porézne stavebné materiály. Farba je vhodná na nátery telies ústredného kúrenia, okenných rámov, dverí, zárubní, zábradlia, striech, nábytku a pod.

Rozšírená ponuka farebných odtieňov Balakryl Uni Satin
Zdroj: PPG Deco

Receptúra je vhodná aj na nátery hračiek, detského nábytku a podkladov, ktoré prichádzajú do kontaktu so suchými potravinami. Jednoducho sa aplikuje a roztiera a je vysokoodolný voči poveternostným vplyvom.

Môžete si ho kúpiť v sieti Dom farieb (aj online) alebo vo svojich obľúbených predajniach farby – laky.

Viac na www.balakryl.sk.

Zdroj: PPG Deco Slovakia, s.r.o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.