Novembrové vydanie časopisu Urob si sám v predaji!

urob si sam 11 2013

Ako ušetriť na kúrení? Vyberte si správne Vvykurovanie! Test: bezpečné pneumatiky. Stolček na hračky — urobte ho pre svoje deti. Ako zvýšite budúci dôchodok? Rodinný dom zateplený slamou. Drvič konárov zo starého šrotovníka - NÁVODY

ČO SI PREČÍTATE NAJNOVŠOM VYDANÍ?

Ako som si urobil drvič konárov zo starého šrotovníka

Tipy na stavbu drviča

Nepoužívaný kladivkový šrotovník som prerobil na sekačku prútia. Slúži mi dobre a bez porúch prikompostovaní. Pozrite si video, nech vidíte, ako pracuje. Plán na stavbu, rozmery a fotografie sú v časopise!

Ceny vykurovania. Aký vykurovací systém si vyberiete?

Vykurovanie domu nie je lacné, aj keď sa ceny plynu pre domácnosti vraj nebudú zvyšovať. Ušetrite palivo výberom úsporného vykurovacieho systému.

 

Jesenné svetielka

Svietniky z betónu – vďaka vyššej hmotnosti ich vietor len tak neodfúkne. Odolajú mrazu, dažďu i slnku. Ideálne na jeseň, ale aj zimu či leto!

 

Všestranný stolček s úložným priestorom na hračky

Pri výrobe využijete svoj cit pre detail a spotrebujete iba málo materiálu. Úložný priestor sa ukrýva pod vyklápacím vekom.

 

Plánujete zatepliť dom?

Koľko týmto opatrením ušetríte, závisí od systému a hrúbky izolácie. Pozrieme sa na penový expandovaný polystyrén a minerálnu vlnu.

 

Rýchlo zhotovený blatníček

S troškou šikovnosti si môžete vyrobiť blatníček na predné koleso. V daždivom novembrovom počasí si nemusíte každú chvíľu utierať blato z očí a tváre.

 

Misa na skalničky — skalničkár

Na balkóne, terase či zasklenej verande vás bude tešiť svojím vzhľadom a rastom alpínskych skalničiek. Jediné, čo potrebujete zvládnuť, je rezanie pod presným uhlom.

 

6 dôležitých krokov Ako zazimovať záhradu

Ak chcete mať atraktívnu záhradu aj nasledujúcu sezónu, postarajte sa o jej správne zazimovanie. Vysadené rastliny prežijú zimu bez ujmy a z ich krása vás opäť poteší.

… NO A ČAKÁ NA VÁS EŠTE PLNO ĎALŠÍCH ČLÁNKOV.

Predplatné časopisu Urob si sám

Ukážka z časopisu:

 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.