Nové vydanie časopisu Môj dom už v predaji

Romantický štýl pôsobí teplo, nežne, útulne a nadčasovo. V interiérovom dizajne má svoje stabilné miesto. V novom Mojom dome vám prinášame množstvo inšpirácií, ako si zakomponovať do svojho bývania prvky vidieckeho, vintage či shabby chic štýlu.

Okrem toho v ňom nájdete aj mnoho zaujímavých návštev, chutné recepty či inšpiráciu, na čo nezabudnúť v prípade detskej izby pred návratom do školy či sprievodcu kuchynskými drezmi. Nebude chýbať ani ďalší kúsok nadčasového dizajnu a pravidelný redakčný test – tentoraz vám pomôžeme vybrať plynový gril.

V aktuálnom vydaní pripomenieme aj to, na čo nezabudnúť v záhrade a dozviete sa informácie o rôznych stavebných novinkách. Augustový Môj dom nájdete na stánkoch a v hypermarketoch od 5.8.

Najnovší Môj dom je opäť plný interiérových nápadov, ktorými by bolo škoda neinšpirovať sa. Nemôžu chýbať ani námety na zveľadenie záhrady či rady odborníkov, ktoré vám pomôžu zorientovať sa pri stavbe domu.

Kúpiť v eshope

V najnovšom Mojom dome nájdete:

Téma mesiaca:

Najkrajšie romantické interiéry

Romantika z bytovky

Obyčajné dvere v starej tehlovej bytovke akoby viedli do celkom iného sveta – do sveta nefalšovanej vidieckej romantiky. Michal a Kvetka si tu zariadili svoj dvojizbový byt v čarovnom vidieckom štýle.

Dom, ktorý má dušu

Starý vidiecky dom na konci malebnej dolnorakúskej dedinky ukrýva príjemný svieži interiér. Jeho majiteľka tu vytvorila pre svoju veľkú rodinu domov, ktorý ju samu neustále inšpiruje k novým premenám.

Kúpiť v eshope

Veža, v ktorej nestraší

Herec a moderátor Maroš Kramár svoj staromládenecký byt vo veži zariadil originálnym indickým nábytkom, dekoráciami a rekvizitami, za ktorými sa skrývajú rôzne milé príbehy.

„Polovičný dom“ za polovičnú cenu

Na konci starej záhrady vyrástol nedávno nový dom. Vlastne polovičný dom. Alebo skôr celý dom s polovičnými nákladmi oproti obvyklým. Jeho majitelia šetrili len tam, kde to bolo rozumné, a rozhodne nešetrili na dobrých nápadoch.

Atypicky dámsky

Nekonvenčnosť a príjemná atmosféra vošli do bytu originálnej dámy spoločne, držiac sa za ruky.

Kúpiť v eshope

Spolu, ale každý sólo

Tri rodiny sa rozhodli spoločne zainvestovať do vlastného bývania. Rekonštrukciu mestskej vily zverili architektonickému štúdiu No Architects, ktoré pre ne vytvorilo tri jedinečné bytové jednotky. Takéto riešenie, kde je investorom stavby či rekonštrukcie tzv. baugruppe, je čoraz bežnejšie. Okrem toho, že si vyberiete, koho chcete mať za susedov, určite aj ušetríte.

Návrat do školy

Koniec augusta už zväčša patrí prípravám a nákupom všetkého, čo deti potrebujú do školy. Určite nezaškodí čo-to preorganizovať aj na písacom stole, urobiť miesto na školské potreby, zadovážiť úložné systémy alebo nanovo usporiadať celu izbu.

Kúpiť v eshope

Grilmajster do vrecka

Nezabudnuteľné barbecue si môžete vychutnať aj bez vlastnej záhrady. Doprajte si lahodný steak na balkóne, pečenú rybu pri jazere alebo si pripravte veselú hlučnú grilovaciu párty priamo na jedálenskom stole. Kompaktné grily sa nám páčia, pretože sú malé, skladné a pôjdu s nami kamkoľvek.

August v záhrade

Chvíle strávené počas leta v záhrade môžu byt nezabudnuteľné. Či už na ležadle s knihou v ruke, alebo s blízkymi pri grile. Niektorí zasa uprednostnia manuálnu podobu relaxu, napríklad uprostred kvetinových záhonov. Odmena ich neminie – každá pekná záhrada je totiž výsledkom neúnavnej starostlivosti jej majiteľa. Letné dni však rýchlo ubiehajú, preto si ich uprostred zelene naplno vychutnajte.

V znamení prírody

Príprava svadobnej výzdoby si vyžaduje dobrý plán, ale aj znalosť, čo sa práve nosí. Prírodný štýl sa stal za posledné roky absolútnym hitom, pretože je neviazaný, jednoduchý, čistý a zároveň veľmi efektný. Použiť ho možno pri dekorovaní svadobnej sály, slávnostného stola i pri kvetinových aranžmánoch.

Netradičná drevostavba

Južný svah, dostatok slnka a úžasný výhľad charakterizujú jednu z najlukratívnejších lokalít v Bratislave – Briežky. V rámci vznikajúcej výstavby zaujme jednoduchý prízemný dom umiestnený v hornej časti kopca. Jeho minimalistický tvar a strohá fasáda sa vymykajú tradičným predstavám o drevostavbe. A predsa ňou je.

Kúpiť v eshope

Pripravte sa na vykurovaciu sezónu

Zdá sa vám, že s touto témou „strašíme“ priskoro? Vôbec nie. V severných regiónoch treba nezriedka začať kúriť už v septembri a aj na juhu môžete mať tesne pred sezónou problém zohnať servisného technika, ktorý preverí kotol pred jeho opätovným spustením do prevádzky. Preto je dobré pripraviť všetko potrebné dostatočne včas.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje