Nová PU pena Ceresit WhiteTeq poskytuje vyššiu tepelnú a zvukovú izoláciu

image 21794 25 v1

Rôznorodá štruktúra, malá odolnosť voči UV žiareniu a rýchla degradácia - to všetko sú faktory spojené s existujúcimi PU penami. S unikátnou WhiteTeq technológiou však Ceresit otvára novú stránku v histórii PU pien. Izolačná pena Ceresit WhiteTeq sa zásadne líši od súčasných receptúr polyuretánových pien. Ceresit WhiteTeq ponúka vlastnosti, ako sú jemná bunková štruktúra, veľmi vysoká odolnosť voči UV žiareniu, zvýšená trvanlivosť a elasticita alebo vyššia spoľahlivosť a životnosť.

Prečo vyskúšať PU penu Ceresit WhiteTeq? Nikdy predtým nebola práca s PU penou tak jednoduchá a technické parametre tak zaujímavé – o 20 % vyššia tepelná a o 50 % vyšší zvuková izolácia, o 25 % vyššia elasticita, až 2krát nižšia expanzia. Pena Ceresit WhiteTeq optimalizuje pracovný proces a minimalizuje akékoľvek následné náklady.

Môže sa Vám stať, že u čerstvo nainštalovaných okien a dverí budete čeliť problému, že idú len ťažko otvoriť. Hlavným dôvodom môže byť deformácia ich rámov, spôsobená vysokým tlakom pri vytvrdzovaní PU peny. S izolačnou penou Ceresit WhiteTeq už deformácia nie je hrozbou, jej expanzia je 2krát nižšia oproti bežným PU penám. To znižuje riziko poškodenia okenných rámov či dverných zárubní na absolútne minimum.

Novú penu môžete použiť na izolácie okenných rámov a zárubní, utesňovanie otvorov v strešných konštrukciách a v izolačných materiáloch, vytváranie protihlukových zábran, izolovanie stenových panelov a strešných škridiel, vyplňovanie dutín apod.

Kontakt
Henkel Slovensko, spol. s r.o.
Záhradnícka 91, 821 08 Bratislava
Tel. +421/2/502 46 111
www.ceresit.sk

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.