Hydroizolácia terasy na jar

Hydroizolácia terasy na jar

Rekonštruujete alebo staviate terasu, či balkón? Nezabudnite na kvalitnú hydroizoláciu. Mapelatic Turbo poskytne rozhodujúcu výhodu, ak potrebujete izolovať rýchlo a v chladnom počasí.

Pri terase alebo balkóne treba pamätať na to, že voda si vždy nájde cestu k nechránenej konštrukcii. Spoľahlivú ochranu pred vznikom trhlín, a tým pádom aj pred vlhkosťou, poskytne kvalitná hydroizolácia. Ide o najúčinnejší spôsob, ako zabrániť riziku odlupujúcej sa dlažby a nákladným dodatočným opravám.

Mapelastic Turbo je ideálnou voľbou, keď sa potrebujete spoľahnúť na kvalitnú hydroizoláciu, tlačí vás čas a výsledok ohrozuje nevyspytateľné počasie.

Rýchly postup prác

Stierka Mapelastic Turbo zrýchľuje aplikáciu hydroizolácie bez toho, aby materiál popraskal, alebo sa inak znehodnotil. Druhú vrstvu hydroizolačnej stierky Mapelastic Turbo možno naniesť už po 2 hodinách. Pre porovnanie: pri bežnej hydroizolácii treba čakať dvakrát dlhšie alebo až do druhého dňa. Výhodou je, že Mapelastic Turbo možno aplikovať dokonca aj na pôvodné podlahy. To šetrí čas i peniaze.

Bez ohľadu na počasie

Mapelastic Turbo je neoceniteľným pomocníkom najmä na začiatku stavebnej sezóny, kedy hrozí nepredvídateľné počasie. Aplikácia stierky Mapelastic Turbo je možná na vlhkom povrchu už od teploty +5 °C. To ocení každý realizátor, ak stavebné práce musia napredovať aj pri nízkych teplotách. Jedno balenie pritom vystačí na bezpečné zaizolovanie až 15 m2.

www.razaporiadne.sk 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.