image 28363 25 v1
Galéria (8)

Keď ploty zbližujú a skrášľujú

Plot nemusí len vymedzovať hranice pozemku alebo plniť ochrannú funkciu. Môže byť aj symbolom dobrých susedských vzťahov, ale aj prvkom, pre ktorý nie je problém estetická úprava svahovitého pozemku alebo záhrady. To všetko ideálne spĺňajú betónové ploty z tvárnic PREMAC, ktoré ponúkajú rozmanité funkčné použitie, ako aj širokú škálu atraktívneho dizajnu a farebnosti.

Galéria

Keď ploty zbližujú a skrášľujú - BossAntik_mur
Keď ploty zbližujú a skrášľujú - bossintak-svetla-zula
Keď ploty zbližujú a skrášľujú - bossintak-svetla-zula1
Keď ploty zbližujú a skrášľujú - bossintak-svetla-zula2
Keď ploty zbližujú a skrášľujú - Maclit_zlty
Keď ploty zbližujú a skrášľujú - Maclit-oker
Keď ploty zbližujú a skrášľujú - Preblok-PET

Mimoriadna šírka ponuky

Portfólio spoločnosti PREMAC v oblasti betónových plotov má výnimočnú pestrosť a záujemcovia si môžu splniť aj svoje najtajnejšie priania. Hladké aj štruktúrované, rustikálne aj moderné, úsporné i veľkorysé, na malý plôtik i plot, ktorý svojím výrazom pripomína až sochársku modeláciu.

Úspešné aj trendy

Betónové ploty spoločnosti PREMAC sú vždy ponúkané v bohatej farebnosti, ktorá je úspešne odskúšaná pozitívnymi referenciami zákazníkov, ale zároveň sleduje a nastoľuje nové módne trendy v tejto oblasti.

Tipy na oplotenie


MACLIT – povrch upravený technológiou štiepaného betónu dodáva plotovým tvárniciam žulový vzhľad. Skosené hrany vytvárajú pohľadový raster pripomínajúci klasickú bosáž. Vyznačuje sa mimoriadne pestrou farebnosťou, ktorá uspokojí aj toho najnáročnejšieho klienta.

PREBLOK – plotové tvárnice, ktoré svojím povrchom a pohľadovou škárou, ako aj jednoduchou montážou vytvoria atraktívny plot alebo múr. Plné múry môžu tvoriť aj oporné svahové systémy v členitých terénoch, nenáročných na údržbu. V ponuke sú sivá a grafitová verzia, ktoré zohľadňujú ekonomickú stránku realizácie plotu.

CITY FLAIR – sú plotové tvárnice určené na exkluzívne stvárnenia. Ušľachtilý flair povrch, elegantné farby, rýchla výstavba – to sú vlastnosti plotového systému pre dom, dvor aj záhradu. Na bokoch tvárnic sú vytvorené perá a drážky, ktoré slúžia na prepojenie jednotlivých prvkov a umožňujú rýchlu výstavbu okrasných múrov alebo kompletného oplotenia pozemku.

Bosážované ploty

BossAntik – murovaná stena môže byť použitá pre ohradenie priestoru pozemku, ako z oboch strán voľne stojaca bariéra vizuálne chrániaca súkromie a pôsobiaca proti prenikaniu hluku, a taktiež na spevnenie svahu. Ide o rustikálny dizajnový prvok s bosážovanou čelnou stranou a je v ponuke siedmich atraktívnych farebných odtieňov.

Bossamino – štiepaný povrch, jemná fazeta, nepravidelné škáry, nízka hmotnosť a jednoduchá manipulácia – to sú základné vlastnosti plotového systému, ktorý sa stretá s veľkou obľubou.

Bossamur – plotový systém z lomového kameňa, ktorý ponúka veľké množstvo variantov výstavby. 6 prírodných odtieňov poskytuje širokú škálu výberu. BossIntak – s týmito dekoratívnymi tvárnicami ponúka spoločnosť Premac líniu formovania pre milovníkov klasických tvarov a zároveň elegantnej úpravy múrov, stien a plotov. Lámaná tvárnica s ostrými hranami sa hodí najmä na zvlášť príťažlivú úpravu okolia domu a ponúka veľa možností na svahové oporné múry alebo terasy. V ponuke 6 atraktívnych farebných odtieňov.

Nechajte si poradiť

Neváhajte a pokojne sa obráťte na našich odborných poradcov. Poradenské dni Premac prebiehajú každý piatok od 8.00 do 17.00 hod až do konca októbra. V prípade záujmu o termín na výstavných plochách v Bratislave, vo Zvolene a v Košiciach nás stačí kontaktovať.

Bližšie informácie a množstvo inšpirácií nájdete na www.premac.sk.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje