Najnovšie vydanie časopisu Záhrada č. 3/2018 v predaji

image 48034 25 v1

Vážení priatelia, s veľkou radosťou vás môžem opäť „privítať“ pri listovaní nového čísla nášho spoločného časopisu. Zámerne píšem spoločného, pretože vďaka vašim reakciám sa časopis stáva skôr akousi komunikačnou platformou pre všetkých fanúšikov záhrady. Spoločne „cibríme“ obsah, ale aj formu časopisu a vzájomne si dávame viac, ako je, myslím, bežne zaužívané medzi čitateľmi a redakciou.

Pretože – a to priznávam rád a otvorene – vďaka vám rastieme aj my. Výsledkom je totiž spoločné dielo, ktoré má priniesť radosť.

Radosť z prekrásneho koníčka, ktorý prináša chutnú úrodu či prekrásne kvety, radosť pre každého bez ohľadu na to, či má veľkú záhradu alebo len balkón, či pestuje zeleninu a ovocie alebo len kvety a či sa tejto krásnej záľube venuje na dedine alebo v meste. Aj preto sa v novom čísle venujeme na jednej strane moderným trvalkám, no na druhej i tradičnej pivonke, ktorú mám dodnes v pamäti ešte z detstva – obťažkanú obrovskými kvetmi, majestátne tróniacu v čarovnej babičkinej záhrade.

Dávame priestor aj mnohým ďalším témam, ktoré vás, dúfam, zaujmú.

Viac už ale neprezradím. Je totiž už na každom vás, ktoré z nich si vyberiete a vďaka ktorým možno aj vy spravíte malý kúsok našej krajiny čarovným.

Martin Čurda

VEĽKÁ JARNÁ SÚŤAŽ Vyhrajte 47 cien! 

Z OBSAHU: 

Okrasná záhrada
■ Premena starej mestskej záhrady
■ Poschodový kvetináč zo starej palety
■ Pivonky, šperky našich záhrad
■ Ako správne rezať japonskú vŕbu
■ Dlaždice s nápadom
■ Ako dosiahnuť dokonalý trávnik
■ Trendové trvalky  

Pre dobrú úrodu
■ Prečo pestovať vlastné rajčiny? 
■ Objavme chuť čierneho koreňa
■ Vysádzajme zeleninu v správnych kombináciách
■ Vyberáme papriku na pestovanie
■ Drevená debnička na záhradné náradie
■ Viete, ako biologicky zatočiť so smútivkami?
■ Ovocie do stredne veľkých záhrad

Poradňa
■ Odpovedáme na vaše otázky a podnety
■ Ovocie pre oblasť Smolenice
■ Liečivé byliny
■ Dobrý nákup

Predplatné časopisu Záhrada

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.