Čistý a lesklý riad s umývačkou MORA

umývačka riadu

Umývačka sa v uplynulých rokoch stala neoddeliteľnou súčasťou domácností, v ktorých je zapínaná aj niekoľkokrát denne. Umývačka MORA IM 690 ponúka mnoho skvelých funkcií, vďaka ktorým budete mať viac času na seba a svoju rodinu.

Tento model disponuje úspornou energetickou triedou A +++, vďaka tomu je umývanie čo najefektívnejšie a sušenie vám prináša maximálnu úsporu pri jej prevádzke. Funkcia Sušenie Plus zaistí riadu plný lesk a perfektne vysušenie. Po ukončení programu dôjde k automatickému pootvoreniu dvierok, tak aby mohla odísť zostatková para. Vzduch týmto prirodzene prúdi do umývačky a umytý riad všetkých tvarov i materiálov vám vďaka tomu perfektne uschne. Z umývačky tak vyberiete dokonale lesklý a vysušený riad. Tento systém je navyše veľmi efektívny, ide o prirodzene rýchle vysúšanie pri nízkej spotrebe energie. Total AquaStop vás nechá v kľude. Už sa nemusíte báť úniku vody z umývačky a následného vytopenia. Funkcia AquaStop sa v prípade potreby automaticky aktivuje, odstaví prívod vody a zároveň čerpadlo vypumpuje vodu z nádrže umývačky. Vďaka funkcii Odložený Štart je možné naprogramovať automatické zapnutie umývačky až 24 hodín vopred, takže čas umývania môžete ideálne prispôsobiť chodu domácnosti. Samozrejmosťou je úsporný Ecoprogram, rýchly 20-minútový program, autoprogram či 1/2 program umytia.

cena: 489 €

umývačka riadu
FOTO Gorenje |
umývačka riadu
FOTO Gorenje |

Od 16.9.2019 do 30.11.2019 máte jedinečnú šancu získať niektorú zo skvelých umývačiek MORA za polovicu jej ceny. Pretože pri kúpe vybraného setu v tomto období: rúra, varná doska a odsávač pár získate vybranú umývačku za polovicu.

Tiež si môžete na www.mora.sk/cyklodresy od 1. októbra zasúťažiť o originálne Cyklodresy MORA. Súťaž bude prebiehať po dobu dvoch mesiacov v štyroch kolách, každých 14 dní tak máte možnosť súťažiť o 200 Cyklodresov. Celkom ich rozdáme 800.

MORA je PLNÁ ŽIVOTA. Spolu nám to šliape už od 1825.

www.mora.sk