Na betón je tu BETOKRYL

Zdroj: COLORLAK

Pre nátery betónových plôch (steny, panely, ploty, sokle a pod.), ale aj muriva, omietok alebo trebárs cetris dosiek je tu naša tohtoročná novinka.

V2013 BETOKRYL

vodouriediteľná matná farba

BETOKRYL

BETOKRYL V2013 je matná hladká vodouriediteľná farba určená predovšetkým na najrôznejšie pohľadové zvislé aj vodorovné betónové plochy – steny, panely, nosníky, sokle, ploty, betónové konštrukcie, prefabrikované diely a ďalšie savé materiály ako murivo, omietky, ľahčené stavebné hmoty, cementotrieskové, drevené, a drevotrieskové dosky a ďalšie minerálne podklady v exteriéri a interiéri.

BETOKRYL vytvára umývateľný, oteruvzdorný a paropriepustný film, ktorý má dlhodobo vysokú odolnosť a stálosť voči pôsobeniu poveternosti a UV žiareniu (nežltne), rýchlo zasychá a poskytujevysoko pružnú a veľmi priľnavú ochranu ošetrenému podkladu.

BETOKRYL tiež možné použiť na nátery betónových podláh s miernou mechanickou (pochôdznou) zátažou ako sú pivnice, prípravne a komory v interiéri.

BETOKRYL sa vyznačuje jednoduchou aplikáciou a rýchlym zasychaním – teda už za deň môžete mať hotovo.Ochranná vrstva BETOKRYLu má dobrú odolnosť voči pôsobeniu čistiacim prostriedkom pre domácnosť, ale napr. aj motorovému oleju. Napriek tomu je náter paropriepustný a dovoľuje podkladu reagovať na prípadnú vlhkosť (dýchať).

• na rôzne povrchy – betón, murivo, omietky, drevo

• rýchle zasychanie – za deň máte hotovo

• vysoká odolnosť voči UV žiareniu a poveternost

i• odolnosť voči pôsobeniu čistiacich prostriedkov pre domácnosť

• atest na protišmykovosť – na betónové podlahy s miernou mechanickou záťažou

• výborná odolnosť voči vode aj napriek tomu je zachovaná paropropriepustnosť

Farebné odtiene: Podľa platnej cenníkovej ponuky, 5 základných odtieňov.

Nanášanie: Štetcom, valčekom prípadne striekaním v 2-3 vrstvách, v intervale min. po 6 hodinách, pri teplote okolitého vzduchu, podkladu a farby 5 až 25 °C (optimálne pri 15-25 °C) a relatívnej vlhkosti vzduchu do 80%. Farbu pred aplikáciou dôkladne rozmiešajte, prípadne dorieďte vodou. www.colorlak.sk