Moderná krytina pre každú strechu
Galéria (8)

Moderná krytina pre každú strechu

Lindab Click SRP je unikátna strešná krytina, veľmi podobná tradičnej falcovanej strešnej krytine, ktorá sa vyznačuje výrazne jednoduchšou montážou. Vďaka svojim vlastnostiam a vzhľadu je vhodná pre všetky druhy klasicky aj moderne architektonicky poňatých stavieb, pre rodinné domy aj komerčné objekty. 

Galéria

Moderná krytina
Moderná krytina
Moderná krytina
Moderná krytina
Moderná krytina
Moderná krytina
Moderná krytina

Ako názov krytiny napovedá, hlavná výhoda spočíva v pozdĺžnej zaklikávacej drážke, ktorou sa jednotlivé lamely strešnej krytiny vzájomne spájajú. Jednotlivé lamely sú k sebe pevne zaklapnuté vďaka premyslene tvarovanému zámku, ktorý je alfou a omegou úspechu tejto krytiny . Otvory pre skrutky, ktoré upevňujú krytinu k podkladu, sú ukryté v drážke a sú tým pádom chránené pred poveternostnými vplyvmi a nie sú viditeľné, takže nerušia hladký vzhľad krytiny. Vďaka použitej technológii dutej drážky nehrozí vzlínaniu vlhkosti pod krytinu a môžeme si dovoliť krytinu položiť na sklon strechy 14 ° a viac. Pri jednoduchých pultových, alebo sedlových strechách je možné použiť túto krytinu už od minimálneho sklonu 7 °. Už v základe má krytina vysokú tesnosť proti vonkajšej vode a ani pri nízkych sklonoch nie je potrebné inštalovať dodatočné poistné vrstvy strešného plášťa, nad rámec bežnej difúzne otvorenej skladby strešného plášťa.

krytina

Lindab Click SRP predstavuje funkčné a estetické riešenie s dlhou životnosťou. Svojim vzhľadom sa prispôsobí tradičným aj moderným typom domov a svojou nízkou váhou uľahčí krovu aj spodnej stavbe pri rekonštrukcii. Krytina je vyrábaná v pásoch o pevnej šírke 500 mm a dĺžke, podľa aktuálnej strechy až do 8000 mm. Na dlhších strechách sa lamely krytiny bezpečne napájajú.

Materiál, ktorý sa používa pri výrobe tejto nadčasovej krytiny je vysokokvalitný švédsky oceľový plech, s vrstvou zinku 275 g/m2. Jeho povrch je ošetrený povrchovou úpravou Classic s 25 mikrónovou farebnou úpravou, Classic matný s 30 mikrónovou farebnou úpravou a 15 ročnou zárukou. Pre náročnejším ponúkame prevedenie Elite s 50 mikrónovou povrchovou úpravou a 30 ročnou zárukou alebo povrchovou úpravou materiálu Premium s garantovanou zárukou 20 rokov.

krytina

Vďaka výrobe tejto krytiny na Slovensku môžete mať svoju novú strechu už do 10 dní. Stačí si vybrať zo štyroch rôznych povrchových úprav Lindab a 12 rôznych farieb tak, aby ladili so zvyškom budovy a spĺňali vaše predstavy o dokonalej streche.

Produktová škála spoločnosti Lindab je skutočne pestrá. Kompletné informácií o všetkých produktoch Lindab nájdete na našich stránkach:

www.lindab.sk | www.stresnysystem.sk 

  1. mak says:

    heh, 12€ stvorec, to si nechajte. Teraz sme kupovali pekny trapezovy plech za 5,4. Adios.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje