Marcový Môj dom v predaji s darčekom zadarmo

Marcový Môj dom v predaji s darčekom zadarmo

Príďte s nami na chuť malým bytom! Bývanie v malom byte je jednoducho realitou mnohých z nás. Lepšie než sťažovať sa, je pritom popremýšľať, akceptovať niekoľko rád a použiť zopár trikov, a budete mať bývanie ako z časopisu. Všetko potrebné sa dozviete v Marcovom čísle Môjho domu.

Nájdete v ňom množstvo rád a inšpirácií pre malé byty, ale nielen pre ne. Aj tento mesiac vás zavedieme na návštevu do originálnych bytov a domov z celého sveta, ukážeme vám, aké sú pohodové trendy v kúpeľniach a poradíme, akú pec si vybrať do nízkoenergetického domu aj na chalupu. Samozrejme, nechýba ani pravidelný redakčný test či rady interiérového architekta. Marcový Môj dom nájdete na stánkoch a v hypermarketoch od 4. 3.

Najnovší  Môj dom je opäť plný interiérových nápadov, ktorými by bolo škoda neinšpirovať sa. Nemôžu chýbať ani námety na zveľadenie záhrady či rady odborníkov, ktoré vám pomôžu zorientovať sa pri stavbe domu.

Darček k časopisu ■ časopis je zabalený spolu s časopisom Záhrada

V najnovšom Mojom dome nájdete:

Netradične slávnostne

Pripravte sa na Veľkú noc! Stolovanie kombinujúce vintage a moderné kúsky pôsobí netradične a sviežo. S tónovaným sklom, drevenými dekoráciami a keramikou v žltej, modrej a zelenej farbe nešliapnete vedľa.

Keď zapôsobí charizma

V marcovom Mojom dome navštívime dom Michaela C. Halla, ktorého netreba vďaka stvárneniu legendárnej seriálovej postavy Dextera dlho predstavovať. Jeho osobitý vkus a blízky vzťah k dizajnu však môže byť pre fanúšikov tohto charizmatického herca prekvapením.

Kúpeľňa, do ktorej sa zamilujete

Technické inovácie, do posledného detailu dotiahnuté riešenia a atraktívny vzhľad zariaďovacích aj ovládacích prvkov dokážu kúpeľňu premeniť na miesto, ktoré si doslova zamilujete.

Dobrodružstvo so šarmantným koncom

V najnovšom čísle Môjho domu vás zavedieme aj do podkrovného mezonetu, v ktorom je každý z jeho 68 m2 zariadený s odvahou, nápadmi a eleganciou.

Vstupné priestory

I keď sú vstupné priestory dôležitou časťou bytu, mnohokrát sa na ich zariadenie veľmi nedbá. Neprávom. Ak sú funkčné a vizuálne atraktívne, ocení to každý kto vstúpi. V marcovej akadémii interiérového dizajnu sa dozviete všetko dôležité o zariaďovaní predsiene, haly a spol.

Šťastná kombinácia

Jednoizbový byt s rozlohou necelých 40 m2 vzala do parády dvojica jeho mladých obyvateľov – architektov, ktorým dobré nápady rozhodne nechýbajú. Stretnutie malého bytu a mladých architektov bolo evidentne šťastnou okolnosťou.

Domček nielen na hranie

Tento praktický domček sa určite ihneď stane centrom detského sveta. A keď deti podrastú, môžete doň pridať ďalšie police a zmeniť ho na štýlovú knižnicu.

Malé ale premyslené

Manévrovať so zariadením na malej ploche je špecifické umenie prislúchajúce predovšetkým mladému bývaniu. Čo tak využiť pár trikov, ktoré priestor zväčšia, naplno využijú alebo lepšie zorganizujú?

DIY*

*„Do It Yourself“ alebo po slovensky „Urob si sám“ je fenomén modernej internetovej doby. Vybrali sme pre vás 6 inšpiratívnych blogov, na ktorých nájdete množstvo nápadov a návodov, ktoré vám pri troche zručnosti ušetria nielen priestor, ale aj rozpočet.

Jednoduchá elegancia

V marcovom riešení vám predstavíme otvorenú dennú miestnosť, v ktorej bola vopred daná dispozícia a usporiadanie kuchyne, majiteľ si však nevedel rady s vizuálnym prepojením celého priestoru. Návrh architekta mu pomohol s celkovým konceptom interiéru.

Testujeme elektrické hrnce

Aj bez sporáka možno navariť jedlá, ktoré chutia výborne. Stačí, aby výrobca zabudoval ohrev do varnej nádoby, a neraz vznikne pomocník, ktorý dokáže príjemne prekvapiť. Čo všetko zvládnu rôzne typy elektrických hrncov vám prezradíme v našom marcovom teste.

Kúpeľňa ako zelená oáza

Svetlá a priestranná kúpeľňa je miestom, kde sa bude izbovým rastlinám naozaj dariť. Vďaka precíznemu výberu si v nej môžete navodiť atmosféru trópov, lesa či Ďalekého východu. V najnovšom Mojom dome sa dozviete, na čo pri zariaďovaní kúpeľne zeleňou nezabudnúť.

Ako si vybrať najkrajšie dreviny

Jar je jednou z hlavných sezón výsadby listnatých drevín. Ich ponuka je v tomto období najširšia a dostatok vlahy i optimálna teplota sú zárukou toho, že sa rýchlo ujmú. Ešte predtým si ale dajte záležať na výbere vhodných druhov.

5 dobrých rád pred kúpou bazéna

Záhrada a vlastný zapustený bazén predstavujú pre mnohých hlavné benefity bývania v rodinnom dome. Skôr ako sa však pre konkrétny bazén rozhodnete, dobre zvážte ponúkané možnosti aj svoje potreby.

Klasika po novom alebo Murovanie v treťom tisícročí

Hoci sú tehly tradičným stavebným materiálom a výrobcovia neraz spomínajú stavby z čias Mezopotámie či Egypta, za posledné roky sa poriadne zmenili. Aké sú teda dnešné špičkové tehly či skôr tvarovky a murovacie systémy? Všetko podstatné sa dozviete v marcovom vydaní časopisu Môj dom.

Kachľové pece

V ďalšej časti nášho vykurovacieho seriálu sa venujeme klasike z čias našich babičiek, z ktorej sa vďaka vývoju stal moderný, ekologický a veľmi zdravý spôsob vykurovania, vhodný dokonca aj do najnovších stavieb s mimoriadne nízkymi nárokmi na spotrebu energie.

Nápady z dreveného „vagóna“

Dom 37 m v rakúskom Vorarlbergu, ktorým vás prevedieme v marcovom čísle Môjho domu, dostal meno podľa svojich neobvyklých proporcií, invenčné a atypické riešenia sa však pri jeho tvare ani zďaleka nekončia.

Predplatné časopisu Môj dom

Ukážka z časopisu:

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.