MÁJOVÉ VYDANIE V PREDAJI! 132 STRÁN! HRAJTE O ALTÁN ZA 1 800 EUR!

image 27206 25 v1

Lacný stolík a kreslá z paliet. A s o štýlovými vankúšikmi. Plávajúce svietniky na vytvorenie romantickej atmošky na záhrade! Kompletná prestavba kúpeľne na 20 stranách! Mozaikový obklad stola spestrí obývačku. So špeciálnou skrinkou už nikdy nazapatrošíte kľúče! Výsadba krásnych kvetín v obyčajnom košíku!

Na čo nezabudnúť v máji? Ako získať bohatú úrodu? Poradíme vám v májovej poradni! Správa sa vaše zvieratko inak? Radíme drobnochovateľom. Chutné rajčiny z balkóna! Obrovské vyvýšené záhony a kvetináče! Pestujeme voňavé orgovány. Búdka pre netopiere? Údržba trávnika aj bicykla! Montujeme podlahové vykurovanie. Rekonštrukcia podlahy a lepenie kobercov! Test: chvostové píly. Rekonštrukcia strechy – hrebeň! Hydroizolácia balkóna a terasy! Schodiská z pórobetónu. Ako vymaľovať byt? Vyhrajte altánok za 1800 eur! Mnoho ďalších tipov, rád a nápadov na 132 stranách! Príjemné čítanie vám želá redakcia časopisu Urob si sám! Nasledujúce vydanie vyjde 20. mája! Urob si sám Špeciál Stavba je už v predaji! 

Z OBSAHU:

Lacný stolík a kreslá z paliet

Nábytok na terasu v námorníckom štýle. Za pár centov! Ak sa chcete aj doma cítiť ako na dovolenke pri mori, zhotovte si spolu s nami posedenie v námorníckom štýle. Väčšinu materiálu, ktorý budete potrebovať, môžete získať z domácich zdrojov.


Kompletná prestavba kúpeľne na 20 stranách!

Rozhodnúť sa pre holobyt má svoje plusy aj mínusy. Ak si ho budete zariaďovať sami, bude to beh na dlhú trať, občas aj s rôznymi prekážkami. Ale oplatí sa to. Naša nová kúpeľňa a WC je presne podľa našich predstáv, hovorí Lucia. A ešte sme ušetrili!


Ako získať bohatú úrodu?

Zdravá a chutná úroda nie je žiaden zázrak, ale zaslúžená odmena za to, že sme dali drevinám to, čo si vyžadujú. Metódami, ktoré sú blízke prírode, s čo najmenšími nákladmi a minimom pestovateľských chýb. Čo treba urobiť?


Hydroizolácia balkóna a terasy!

Ochrana pred vodou a počasím je nevyhnutná. Samotná dlažba nestačí na ochranu pred vodou a teplotnými výkyvmi. Terasu aj balkón treba pod dlažbou dobre zaizolovať proti vode. Ako a čím to urobiť?


Rekonštrukcia podlahy a lepenie kobercov!

Starý dom. Podlaha studená a v strede prehnutá od častého chodenia. Dlaždičky majú svoje najlepšie roky za sebou. Stačí však jeden víkend a zrazu je podlaha nová, mäkká a teplá. Nikdy viac studené nohy. Kľúčom k úspechu je vyrovnanie podlahy.
Pdf 118

Test: chvostové píly.

Výborné na stavbe, pri renováciách či pri rozpílení autovraku. Sú také univerzálne, že ich používajú remeselníci najrôznejších profesií. Poslúžia inštalatérom, kúrenárom, plynárom, sadrokartonárom, zámočníkom i tesárom. Aj vám. Ktorú si vyberiete?


Správa sa vaše zvieratko inak?

Ako u ľudí, tak aj u zvierat existujú signály, že čosi nie je v poriadku. Domáci miláčik je zrazu akýsi čudný a nás čakajú starosti so zisťovaním príčiny. Čím skôr sa nám podarí odhaliť problém, tým jednoduchšie je jeho odvrátenie. Nečakajte až do momentu, keď už niet pomoci!

Predplatné časopisu Urob si sám

Ukážka z časopisu:

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.