Lepenie obkladu: rýchlo a kvalitne

Lepenie obkladu: rýchlo a kvalitne

Skúsenosti ukazujú, že obkladači preferujú prácu s ľahčeným cementovým lepidlom ULTRALITE, pretože práca s ním je jednoduchšia a výsledok v podobe zrealizovaného diela je dokonalý.

Spoločnosť MAPEI prichádza s ponukou ľahčených cementových lepidiel ULTRALITE, ktoré spĺňajú nielen zásadné požiadavky na tixotropiu a deformovateľnosť, vyznačujú sa aj mnohými ďalšími vynikajúcimi vlastnosťami.


Ultralite S1 Quick
Jednozložkové deformovateľné ľahčené rýchlotvrdnúce a hydratujúce cementové lepidlo so zníženým sklzom (C2FT, S1). 

Výhody pre obkladačov

V porovnaní s bežnými lepidlami triedy S1 a S2 sa lepidlá ULTRALITE veľmi jednoducho nanášajú na podklad, čím výraznou mierou zjednodušujú a urýchľujú prácu obkladačov. Tí ocenia aj vysokú výdatnosť lepidiel v porovnaní s ostatnými cementovými lepidlami triedy S1.

Pri rovnakej hmotnosti možno s použitím Ultralite S1 a Ultralite S1 Quick dosiahnuť až o 60 % väčšie pokrytie plochy. V porovnaní s dvojzložkovými lepidlami triedy S2 je výdatnosť Ultralite S2 a Ultralite S2 Quick ešte výraznejšia, dosahuje sa až o 80 % väčšie pokrytie.

Manipulácia s baleniami je nenáročná, lepidlá ULTRALITE sa dodávajú len v 15 kg vreciach. Ušetria sa tak náklady na prepravu materiálu. Použitie lepidiel ULTRALITE je aj vďaka zníženej prašnosti (technológia Low Dust) ohľaduplnejšie k životnému prostrediu.

Vyššia výdatnosť a znížená spotreba robia lepidlá ULTRALITE jasne konkurencieschopnými a cenovo prijateľnými pri celkových nákladoch na 1 štvorcový meter.

www.mapei.sk

MAPEI SK s.r.o.

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.