Lepenie obkladu: rýchlo a kvalitne
Galéria (6)

Lepenie obkladu: rýchlo a kvalitne

Skúsenosti ukazujú, že obkladači preferujú prácu s ľahčeným cementovým lepidlom ULTRALITE, pretože práca s ním je jednoduchšia a výsledok v podobe zrealizovaného diela je dokonalý.

Galéria

Lepenie obkladov
Lepenie obkladov - Ultralite-S1
Lepenie obkladov - Ultralite-S1-Quick
Lepenie obkladov - Ultralite-S2
Lepenie obkladov - Ultralite-S2-Quick

Spoločnosť MAPEI prichádza s ponukou ľahčených cementových lepidiel ULTRALITE, ktoré spĺňajú nielen zásadné požiadavky na tixotropiu a deformovateľnosť, vyznačujú sa aj mnohými ďalšími vynikajúcimi vlastnosťami.


Ultralite S1 Quick
Jednozložkové deformovateľné ľahčené rýchlotvrdnúce a hydratujúce cementové lepidlo so zníženým sklzom (C2FT, S1). 

Výhody pre obkladačov

V porovnaní s bežnými lepidlami triedy S1 a S2 sa lepidlá ULTRALITE veľmi jednoducho nanášajú na podklad, čím výraznou mierou zjednodušujú a urýchľujú prácu obkladačov. Tí ocenia aj vysokú výdatnosť lepidiel v porovnaní s ostatnými cementovými lepidlami triedy S1.

Pri rovnakej hmotnosti možno s použitím Ultralite S1 a Ultralite S1 Quick dosiahnuť až o 60 % väčšie pokrytie plochy. V porovnaní s dvojzložkovými lepidlami triedy S2 je výdatnosť Ultralite S2 a Ultralite S2 Quick ešte výraznejšia, dosahuje sa až o 80 % väčšie pokrytie.

Manipulácia s baleniami je nenáročná, lepidlá ULTRALITE sa dodávajú len v 15 kg vreciach. Ušetria sa tak náklady na prepravu materiálu. Použitie lepidiel ULTRALITE je aj vďaka zníženej prašnosti (technológia Low Dust) ohľaduplnejšie k životnému prostrediu.

Vyššia výdatnosť a znížená spotreba robia lepidlá ULTRALITE jasne konkurencieschopnými a cenovo prijateľnými pri celkových nákladoch na 1 štvorcový meter.

www.mapei.sk

MAPEI SK s.r.o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.