image 19369 25 v1
Galéria (10)

Januárové vydanie časopisu Urob si sám v predaji!

Vykurovanie - viete, ako postaviť bezpečný kozub? Na to sme sa opýtali za vás. Vyrobte si lacné dosky. Ste živnostník, takže na budúci rok budete platiť opäť vyššie odvody - čo s tým? Pred Vianocami ušetrite: za 16 eur natrite radiátory v celom byte. Alergici, vyčistite suchý a prašný vzduch v byte a zvlhčite ho vďaka rastlinám v črepníkoch. Vyrobte si úspornú, vysokú a priestornú policovú skriňu, do ktorej poukladáte veľa vecí. Čaká na vás starosdtlivosť o izbové kvety a veľa ďalšieho.

Galéria

Nové číslo uss 012014
Nové číslo uss 012014
Nové číslo uss 012014
Nové číslo uss 012014
Nové číslo uss 012014
Nové číslo uss 012014
Nové číslo uss 012014
Nové číslo uss 012014

ČÍTAJTE V NAJNOVŠOM VYDANÍ!

Bezpečný kozub v dome

Obstavaná kozubová vložka je u nás asi najpopulárnejším vykurovacím zariadením. Priam zvádza k svojpomocnej stavbe. Postavte je však bezpečne, aby sa z radostných zimných sviatkov nestala tragédia. Čo musí mať bezpečný kozub?

 

Lacný náter radiátora

Oživiť vzhľad radiátora možno aj bez toho, aby ste ho museli odmontovať zo steny a zaniesť do dielne vypieskovať. Natrite ho priamo na stene, bez špiny a zápachu. Stačí len správna technika práce so štetcom a valčekom. Dosiahnete aj dozadu.

 

Zo starých hodín nové

Starých hodín a strojčekov je veľmi veľa. Rozoberte ich sami alebo zájdite k hodinárovi. Za pár sekúnd vám oddelí ručičky od strojčeka, aby ste priestor medzi nimi mohli kreatívne využiť. Vyrobte si slnečné hodiny, ktoré nepotrebujú slnko

 

Zložíte živnosť?

Rok 2014 bude opäť ťažší ako predchádzajúci. Prinajmenšom pre živnostníkov. Štát si od nich vypýta viac peňazí. Od januára sa zvyšujú minimálne odvody, ktoré zaplatí väčšina podnikateľov. A porastú až do roku 2015! Čo s tým? Zamestnajte sa!

 

Zastrešenie terasy

Ak vám sneží na terasu, urobte si na nej priesvitnú striešku. Polykarbonátové dosky majú vysokú priesvitnosť, pevnosť, hladký povrch a sú takmer nerozbitné. Sú odolné aj proti každému nepriaznivému počasiu. My sme nimi zastrešili jednu časť terasy. Prečítajte si, ako.

 

Otestovali sme oscilačné náradie

Nie je pomocníkom iba pri okrajových úlohách, akými sú výmena obkladačky či skracovanie rúrok. Nahrádza špecializované ručné náradia. Obľúbili si ho stolári, sklenári, modelári, montážnici a samozrejme aj domáci majstri.

 

Vešiaková stena z dverí

Staré dvere z chalupy ležali veľmi dlho vonku na daždi a slnku, takže pôvodná farba z nich celkom opadala. Manžel ich chcel spáliť, ale ja som si povedala, že z nich ešte niečo urobím. Posúďte sami. Vešiaková stena ma vyšla na pár eur.

 

Ako oživíte balkón v zime

Aj najchladnejšie mesiace roka si môžete skrášliť kvitnúcimi čemericami. Ak ich správne skombinujete s drevinami a vždyzelenými rastlinami, môžu počas zimy zdobiť balkón či terasu v peknej žardiniére.


 

… A V TLAČENOM VYDANÍ UROB SI SÁM NA VÁS ČAKÁ EŠTE VEĽA ĎALŠÍCH ČLÁNKOV.

 

Predplatné časopisu Urob si sám

Ukážka z časopisu:

 

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.