image 23348 25 v1

Septembrový Môj dom už v predaji

Nemusíte banovať za odchádzajúcim letom, aj jeseň má svoje pôvaby. Najnovšie číslo časopisu Môj dom vás naladí na tie najpríjemnejšie a najhrejivejšie jesenné trendy, ale nielen to. Nájdete v ňom aj dobré nápady za málo peňazí, tipy na domáci relax a samozrejme, nemôžu chýbať ani námety na zveľadenie záhrady. Septembrový Môj dom nájdete na stánkoch a v hypermarketoch od 3. septembra.

V najnovšom Mojom dome si prídu na svoje najmä tí, ktorí plánujú prvé vlastné bývanie – prinášame v ňom inšpiratívne návštevy, praktické rady ako bezpečne postupovať pri zariaďovaní, aj tipy na šikovný nábytok. Samozrejme, nechýbajú ani dobré nápady do záhrady a rady odborníkov, ktoré vám pomôžu zorientovať sa v ponuke trhu pri stavbe domu.

V najnovšom Mojom dome nájdete:

S príchodom jesene

Zatváranie dverí za letom a slnkom prináša aj zmenu nálady i vkusu. Ak sa práve v tomto čase cítite viac doma, inšpirujte sa ním aj pri dekorovaní interiéru.

Útulný mix

Maliarka Andrea Batesová vytvorila vo svojom byte pozoruhodnú zmes starého a nového, exkluzívneho a lacného, dizajnového a recyklovaného… Toto zdanlivo nesúrodé spoločenstvo
nábytku a doplnkov pritom pôsobí veľmi harmonicky a útulne.

4 kroky k prvému bývaniu

Pohľad na štyri biele steny (so šťastím aj viac) a holú podlahu, ktoré majú tvoriť budúce bývanie, nie je práve optimistický zážitok. Keď však viete, ako na to, aj so skromným rozpočtom si onedlho slastne vyložíte nohy na stôl v prvom vlastnom byte.

Rozbaliť, sadnúť, vstať, zbaliť…

Inšpirujte sa návrhmi mladých dizajnérov na „akčný“ nábytok – veď kto iný než práve oni by mal vedieť najviac o bývaní po podnájmoch.

Otočený k slnku

Tento charizmatický priestor bytu v starom dome originálne dotvorila umelecká duša – mladá art directorka Nicole.

Kúpeľňa do pohody

Nezvyčajné umývadlo alebo vaňa ako dominanta, elegantná dlažba, praktické doplnky či odolný nábytok vnesú do kúpeľne funkčnosť aj tú správnu atmosféru.

Jesenné prebudenie

Prvé závany jesene so sebou nesú aj zmenu chutí. Od šťavnatých šalátov a ľadových džúsov sa konečne pristavíme aj pri plných horúcich vôňach a sýtejších jedlách.

10 najpútavejších okrasných tráv

Začiatok jesene je najvhodnejší na výsadbu okrasných tráv. Práve v tomto období je ich ponuka najširšia a najfarebnejšia. Nepremeškajte teda príležitosť zatraktívniť si nimi záhradu či balkón.

Ako  zakomponovať dreviny do záhrady

Čo zvládli pri budovaní tejto záhrady ukážkovo, a kde sa dopustili prehreškov? Pozrite sa na to spolu s nami.

3 riešenia bezomietkovej fasády

Klasické omietnuté fasády dnes majú množstvo konkurentov. Bližšie sme si posvietili na tri trendy, z ktorých si určite vyberú nielen milovníci tradičných, ale aj moderných povrchových uprav.

 

Predplatné časopisu Môj dom

Ukážka z časopisu:

 

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.