Ideálne do našich hôr i do sveta, a nielen v lete

image 48865 25 v1

Aktívny oddych spojený s turistikou alebo cestovaním patrí k príjemným stránkam letného obdobia. Občas sa však ani vo chvíľach dovolenkového „ničnerobenia“ nedá vyhnúť nečakaným udalostiam či rizikám. Cestovné poistenie s nonstop asistenčnými službami vtedy príde vhod – môže pomôcť vyriešiť situáciu a ušetriť financie s tým spojené.

Spoločnosť Wüstenrot priniesla nedávno nové výhodnejšie cestovné poistenie, ktoré zohľadňuje viacero aspektov súčasnej reality. Spoločnosť ako prvá na trhu ponúka v cestovnom poistení Concierge VIP služby (obvykle dostupné len klientom privátneho bankovníctva) a sprístupňuje tak širokej verejnosti služby nonstop osobného asistenta, ktorý pomôže s prípravou cesty až po zabezpečenie doplnkových služieb (ubytovanie, vstupenky, manažment akcie a iné). Poisťovňa mení aj zaužívanú definíciu rodiny (nakoľko dnes ľudia žijú a cestujú spoločne, i keď nie sú manželia) a v rámci cestovného poistenia má teraz rodina širší význam – znamená 4 osoby, ktoré nemusia byť v príbuzenskom vzťahu. Nové cestovné poistenie je určené rovnako mladým ľuďom, slobodným párom, rodinám, náročným klientom, manažérom a obchodným cestujúcim, obyvateľom pohraničných oblastí, turistom v slovenských horách a ďalším klientom. Viac na www.wuestenrot.sk, kde je poistenie možné aj priamo uzavrieť.
*6060 (0850 60 60 60)

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.