Februárový Môj dom už v predaji spolu s darčekom

image 31882 25 v1

Rozsvieťte si s nami predjarie! Väčšina z nás už má dosť sychravých dní a dlhých večerov. Ak túžite po slnku a svetle, doprajte si ho už vo februári – vďaka osvetleniu, ktoré je hlavnou tému najnovšieho čísla časopisu Môj dom.

Kvalitné svetlo totiž do veľkej miery ovplyvní, ako sa doma budete cítiť, a vo februárovom Mojom dome nájdete množstvo rád a inšpirácií, ako pomocou osvetlenia navodiť v rôznych miestnostiach tú správnu atmosféru. Samozrejme, aj tento mesiac vás zavedieme na návštevu do originálnych bytov a domov z celého sveta, pomôžeme vám vybrať si tú správnu farbu do obývačky, a pustíme sa do nových rozvodov v panelákovom byte. Samozrejme, nechýba ani pravidelný redakčný test či rady interiérového architekta. Februárový Môj dom nájdete na stánkoch a v hypermarketoch od 3. 2.

Najnovší  Môj dom je opäť plný interiérových nápadov, ktorými by bolo škoda neinšpirovať sa. Nemôžu chýbať ani námety na zveľadenie záhrady či rady odborníkov, ktoré vám pomôžu zorientovať sa pri stavbe domu.

Darček k časopisu ■ časopis je zabalený spolu s časopisom Zázračná planéta

V najnovšom Mojom dome nájdete:

Život v starom pivovare

Vo februárovom Mojom dome navštívime loftový priestor v budove niekdajšieho pivovaru, ktorý vďaka talentu a kreativite majiteľky získal novú, pôsobivú atmosféru.

Svetlo hrou

Veselým trendom na poli osvetlenia sú produkty, ktoré môžeme vlastnoručne formovať, upravovať, skladať a vyrábať. Zábavné a kreatívne kúsky domov nielen oživia, ale stanú sa jeho aktívnymi účastníkmi. 

Bez zbytočných obáv

V najnovšom čísle Môjho domu vás zavedieme aj do belgického Gentu, kde grafický dizajnér a jeho partnerka oživili prosté biele miestnosti svojho nového domu odvážnymi farbami zariadenia a nábytku – vytvorili tak veselý domov pre celú rodinu.

Farebná alchýmia

Každý z nás má k farbám trochu iný vzťah – niekto má rád, ak ich v interiéri príliš nevidno, iný sa nimi, naopak, obklopí rád, prípadne siahne po menej či viac výrazných akcentoch. Aký prístup pri zariaďovaní obývačky osloví vás?

Veľa muziky za rozumné peniaze

Vo februárovom vydaní časopisu Môj dom navštívime aj bratislavský byt, ktorý sa z obyčajného zmenil na neobyčajný. Na vytvorenie príjemného bývania pre rodinu a zároveň reprezentatívneho priestoru na neformálne pracovné stretnutia pritom mladí manželia nemuseli minúť „majland“…

Hravá retrospektíva

Vďaka radám architektov získal byt z povojnového obdobia mladistvý štýl. Ruka v ruke so šikovnými a praktickými dispozičnými zmenami sa z neho stalo pohodlné bývanie, ktoré splnilo všetky požiadavky majiteľa.

Inteligentná domácnosť

Moderné technológie a dotykové obrazovky ovládli väčšinu činností, ktoré denne vykonávame. Neobišli ani tie najbežnejšie procesy v domácnosti. Smartfónom ovládaná práčka či vysávač alebo
automaticky spúšťaný odsávač pár už nie sú sci-fi, ale realitou.

Naplánujte si záhradu ako z katalógu

Aby záhrada vyzerala štýlovo, stala sa lákavým miestom na oddych a zároveň nevyžadovala sústavnú pozornosť, je dôležité dôkladne si ju naplánovať. Zima je tým najvhodnejším obdobím.

Obývacia izba odetá do zelene

Pobyt v obývačke spríjemňuje nielen vkusné zariadenie, ale aj vhodne vybraná a skombinovaná zeleň. Vo februárovom Mojom dome vám poradíme, podľa čoho vyberať a ako sa o ňu starať, aby pôsobila reprezentatívne a priniesla vám aj viaceré zdravotné benefity.

Dvojfarebné 3D puzzle

Kubický tvar stavby je z energetického hľadiska optimálny. Ako však dokazuje aj rodinný dom na predmestí Kolína nad Rýnom, ani pri nízkoenergetickom štandarde nemusí ísť vždy o celkom jednoduché tvary. Túto skulpturálnu rezidenciu akoby zostavili z priestorových elementov nadrozmernej skladačky.

Koľko stojí hrubá stavba?

Ak ste sa z akéhokoľvek dôvodu rozhodli nenechať si postaviť celý dom na kľúč, určite vás bude zaujímať, čo vás čaká v prvej fáze výstavby vášho nového bývania – pri hrubej stavbe. Všetko podstatné k tejto téme sa dozviete vo februárovom vydaní časopisu Môj dom.

Dom, v ktorom sa dobre dýcha

Chceli pre svoju rodinu moderné a zároveň útulné bývanie, prvoradé však pre nich bolo zdravé vnútorné prostredie – energeticky pasívny drevodom im poskytol všetko, čo hľadali.

Test biokozubov

Biokozuby, na rozdiel od piecok, kozubov a kachlí, nepotrebujú komín. Nalejete do horáka lieh, zapálite ho a v priebehu pár minút sa začne pôsobivé divadlo, ktoré prináša radosť aj úžitok. Ako obstáli v našom redakčnom teste?

Premena panelákového bytu krok za krokom

V našom rekonštrukčnom seriáli sme sa tento mesiac podrobne pozreli na výmenu starých rozvodov vody, odpadu a kúrenia. Na to, čo sa skrýva v útrobách starých panelov, sa totiž netreba spoliehať.

Predplatné časopisu Môj dom

Ukážka z časopisu:

 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.