Februárové vydanie časopisu Urob si sám v predaji!

image 19823 25 v1

Inšpirujte sa najkrajšími európskymi chalupami. Tipy na rýchlu a elegantnú rekonštrukciu kuchyne bez veľkého búrania. Zháňate Bývanie? Získajte najlacnejšie úroky! Redakčný test excentických brúsok vám pomôže vybrať si tú najlepšiu.

Pre domácich majstrov: LACNÝ VYSÁVAČ pilín do domácej dielne. Darí sa vašim IZBOVÝM rastlinám? Čítajte o ich ošetrovaní! Aké je NAJLEPŠIE BIOHNOJIVO? Predsa to, čo je prekyprené dážďovkami. Problém ZAMOKRENÝCH ZÁHRAD je vyriešený. Porite sa do SKLENÍKOVÉHO KALENDÁRA. A k tomu plno výborných článkov, LACNÝCH projektov, rád a inšpirácií iba ZA PÁR eur.

 

ČÍTAJTE V NAJNOVŠOM VYDANÍ!

22 najkrajších chalúp

Nemecko, Rusko, Česko, Švédsko, Taliansko… vybrali sme pre vás pekné i zaujímavé európske stavby. Inšpirujte sa pri stavbe vlastného bývania a pozrite sa, ako víkendujú či ako voľakedy bývali naši európski susedia.

 

Rýchlo obnovíte kuchynskú linku

Ak sa chcete trocha pohrať so svojou kuchyňou, vymeňte to, čo je na nej najviac viditeľné, teda dvierka a zásuvky. Obklad nahraďte sklom. Všetko zvládnete hladko a bez búrania.

 

S vyvýšenými ekozáhonmi sa zbavíte odpadu

Potrebujete sa zbaviť vetiev a iného záhradného odpadu? Najužitočnejšou možnosťou je vytvoriť si vyvýšený záhon, ktorý dokáže premeniť odpad na vynikajúce reďkovky, mrkvy, cukety, ale aj kvety či kry s jedlými plodmi.

 

Superlacná peňaženka

Kým skončí škatuľa z mlieka v kontajneri s triedeným odpadom, môže ešte poslúžiť ako štýlová peňaženka na bankovky, mince a platobné karty. Urobte si ju a ušetrite!

 

Váza z kartónu

Popustite uzdu fantázii a kus hranatej kartónovej škatule sa pod vašimi rukami zmení na vázu, ktorá môže mať oblín, koľko len chcete. Za pár eur.

 

Prepravka pre psa

Pevná prepravka z dostupných materiálov má plné nepriepustné dno a dostatok priestoru na to, aby sa do nej vmestil dospelý ovčiak, ale aj prasiatko. Je oveľa lacnejšia ako tie kupované. Na jej výrobu stačí zváračka a nožnice na plech.

 

Najnižšie úroky 2 % na byt

Ľudia, ktorí získali tento úver, sa môžu tešiť z výhodnejších podmienok, ako keby si požičali v banke. Neváhajte a ponuku využite teraz.

 

Test excentrických brúsok

Sú najvšestrannejšie spomedzi brúsok. Vyhladia tmel na karosérii auta, zarovnajú lepenú škárovku alebo dajú schodom nový, svieži vzhľad. Vyberte si tú najlepšiu!

 

Montáž olejového radiátora

Olejový radiátor je energeticky úspornejší než bežný elektrický. Poslúži ako rezervný alebo prídavný zdroj tepla. Ukážeme si, ako ho namontovať.

 

Ošetrovanie izbových rastlín

Dostaňte ich do formy za málo peňazí. Aby boli rastliny atraktívne celú zimu a aj potom, treba sa o ne patrične postarať. Ich nároky sú minimálne a určite sa nám odvďačia.

 

Drevený kozub v izbe?

Pompézny vzhľad zdobenej portálu kozuba nemusí byť iba panské zábavka. Ako kus nábytku dokáže zapadnúť do každého interiéru, kde je priestor pre tradičný dizajn. Náš podrobný projekt pre domácich majstrov.

 

… A V TLAČENOM VYDANÍ UROB SI SÁM NA VÁS ČAKÁ EŠTE VEĽA ĎALŠÍCH ČLÁNKOV.

Predplatné časopisu Urob si sám

 

Ukážka z časopisu:

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.