image 48456 25 v1
Galéria (7)

Čím vykurovať drevenú plávajúcu podlahu v kúpeľni?

Vďaka odolným drevinám si stále častejšie volia majitelia bytov a domov do kúpeľní a ďalších vlhkých priestorov namiesto dlažby drevené plávajúce podlahy. V prípade dlažby je vykurovanie jednoduché – lacné a veľmi komfortné sú elektrické vykurovacie okruhy a rohože ECOFLOOR. Ale existuje aj riešenie pre drevenú plávajúcu podlahu?

Galéria

Vykurovacie rohože al mat
Vykurovacie rohože al mat
Vykurovacie rohože al mat
Vykurovacie rohože al mat
Vykurovacie rohože al mat
Vykurovacie rohože al mat

V takých prípadoch sú ideálne tenké vykurovacie rohože AL MAT. Sú v podstate variantom známych vykurovacích fólií ECOFILM práve pre aplikácie, kde nie je možné tieto tenké fólie použiť. Vykurovacím prvkom sú u rohoží ALMAT špeciálne vodiče s dvojitou fluoropolymérovou izoláciou a vysokou tepelnou odolnosťou (trvalá záťaž až 70°C). Nadštandardná životnosť vykurovacieho prvku a maximálna bezpečnosť (použité materiály sú samo hasiace) je tak garantovaná. Vodiče sú umiestnené medzi dve samolepiace hliníkové fólie, pričom horná vrstva, ktorá je v styku s krytinou, je vystužená PE tkaninou, ktorá poskytuje vysokú mechanickú odolnosť. Hrúbka rohože ALMAT je pritom len 1,7 mm(!). Inštalácia sa vykonáva rovnako ako pri bežných vykurovacích rohožiach, takže ani tu nie sú dôvody k obavám. Podrobnosti nájdete na www.fenix.sk

Fenix Slovensko, s.r.o. ​

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje