Chráňte balkón a terasu bez ohľadu na počasie

Chráňte balkón a terasu bez ohľadu na počasie

Mapei predstavuje Mapelastic Turbo – rýchloschnúcu cementovú maltu na vodotesnú ochranu balkónov a terás. Do polovice mája 2015 pribalí k jej nákupu aj pracovné oblečenie.

Mapelastic Turbo – rýchloschnúca cementová malta na vodotesnú ochranu balkónov a terás prináša realizátorom viacero výhod. Jej najväčšou prednosťou je možnosť aplikácie bez ohľadu na ročné obdobie a poveternostné podmienky (aplikácia možná aj pri teplote od +5°C a na vlhkom povrchu).

Jedna sada Mapelastic Turbo vystačí na bezpečné zaizolovanie až 15 m2. Vďaka jednoduchej spracovateľnosti zaručuje vysokú dennú produktivitu. Obkladové prvky možno na hydroizolačnú vrstvu inštalovať už za veľmi krátky čas. Možno ju aplikovať dokonca aj na pôvodné podlahy. 

Špeciálna promo akcia

Pri kúpe balenia Mapelastic Turbo do 15. mája 2015 získate k nákupu pracovné oblečenie ZDARMA.

www.mapei.sk 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.