Čerstvý vzduch a denné svetlo na ovládanie

Čerstvý vzduch a denné svetlo na ovládanie

Počas letných mesiacov je denného svetla k dispozícii viac než dosť, čo však môže znepríjemniť pobyt v interiéri. Práve teraz je to obdobie, kedy treba myslieť na to, ako efektívne a v správnej miere dostať tieto prvky zdravého bývania do interiéru.

V prípade strešných okien ponúka spoločnosť VELUX praktické riešenie. Je ním systém diaľkového ovládania strešných okien VELUX INTEGRA®. Elektrické ovládanie prostredníctvom dotykového ovládača zabezpečí otváranie strešných okien, aj pohyb tieniacich doplnkov. Okná a príslušenstvo tak možno nastaviť z ktoréhokoľvek miesta v dome. Súčasťou strešných okien je aj predmontovaný dažďový senzor, ktorý sa pri prvých kvapkách dažďa postará o to, aby sa okno automaticky zatvorilo. VELUX INTEGRA® je tým správnym riešením, ak si doma ceníte komfort – možno ho využiť v obytnom podkroví, ale aj v prípade, ak strešné okná presvetľujú jednopodlažný dom a ich manuálne ovládanie je prakticky nereálne.

Pokiaľ túžite po diaľkovom ovládaní, no chcete sa vyhnúť stavebným úpravám spojeným s prívodom elektrickej energie k strešným oknám, môže vám poslúžiť solárny variant diaľkového ovládania – VELUX SOLAR®. Ten vďaka fotovoltickému panelu a nabíjacím batériám dokáže využiť na svoje ovládanie slnečné lúče.

Obidva systémy majú k dispozícii rôzne predvolené programy, ako napríklad program Dobré ráno – ktorý otvorí v určenom čase strešné okná a aj odtiahne tieniace doplnky – aby sa obyvatelia interiéru mohli zobudiť do krásneho rána plného čerstvého vzduchu.

www.velux.sk 

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje