BLACK LINE: sprchové zásteny s decentnými prvkami v elegantnej čiernej farbe

06.09.2018
06.09.2018 (0)
BLACK LINE: sprchové zásteny s decentnými prvkami v elegantnej čiernej farbe

Čierna farba je tajomná, elegantná a zmyselná. A práve čierna farba inšpirovala konštruktérov spoločnosti SanSwiss pri vývoji sprchových zásten BLACK LINE. Nájdete tu ako klasické sprchové kúty Annea, Solino, TOP LINE S, tak i Walk-in zásteny STR4P s netradičnými sklami.

Kombináciou jemných línií, tvarov a proporcií vytvorili konštruktéri dokonalú kompozíciu, ktorá harmonicky ladí s každým interiérom. Sprchové zásteny BLACK LINE sú určené predovšetkým pre ľudí, ktorí vyznávajú klasickú eleganciu, moderný dizajn a predovšetkým prvotriednu kvalitu.

ANNEA Black   

Bezrámové sprchové zásteny s otváraním dverí len von sa vyznačujú jednoduchými líniami, jemnými detailmi a decentnými čiernymi kontúrami. Ideálne riešenie pre Vašu modernú a elegantnú kúpeľňu. 

SOLINO Black   

Ak ste vyznávačom kombinácie rafinovaných materiálov a dokonalého súladu tvarov, vyberte si svoju ideálnu sprchovú zástenu zo širokej ponuky zásten radu SOLINO Black.

TOP LINE S Black  
 
Typový rad TOP LINE S Black ponúka dômyselnú funkčnosť, kvalitné materiály s garanciou luxusu, komfortu a spoľahlivosti. Sprchové zásteny sú dodávané vo výške 2000 mm, možné sú štandardné aj zvláštne prevedenia. Často je tu využívaná možnosť skrátenej bočnej steny (v kombinácii s jednokrídlovými alebo posuvnými dverami) pre voľné napojenie sprchovacieho kúta k vani.

Klasický trend, ale aj extravagancia moderného štýlu: Walk-in EASY Black

Dokonalá symbióza je základom moderného dizajnu v klasických kúpeľniach aj v loftových bytoch v industriálnych budovách. 

Viac informácií o nových sprchových zástenách Black Line nájdete na http://blackline.sanswiss.com/sk

Komentáre

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.
Prečítajte si
Reklama