BLACK LINE: sprchové zásteny s decentnými prvkami v elegantnej čiernej farbe

image 50342 25 v1

Čierna farba je tajomná, elegantná a zmyselná. A práve čierna farba inšpirovala konštruktérov spoločnosti SanSwiss pri vývoji sprchových zásten BLACK LINE. Nájdete tu ako klasické sprchové kúty Annea, Solino, TOP LINE S, tak i Walk-in zásteny STR4P s netradičnými sklami.

Kombináciou jemných línií, tvarov a proporcií vytvorili konštruktéri dokonalú kompozíciu, ktorá harmonicky ladí s každým interiérom. Sprchové zásteny BLACK LINE sú určené predovšetkým pre ľudí, ktorí vyznávajú klasickú eleganciu, moderný dizajn a predovšetkým prvotriednu kvalitu.

ANNEA Black   

Bezrámové sprchové zásteny s otváraním dverí len von sa vyznačujú jednoduchými líniami, jemnými detailmi a decentnými čiernymi kontúrami. Ideálne riešenie pre Vašu modernú a elegantnú kúpeľňu. 

SOLINO Black   

Ak ste vyznávačom kombinácie rafinovaných materiálov a dokonalého súladu tvarov, vyberte si svoju ideálnu sprchovú zástenu zo širokej ponuky zásten radu SOLINO Black.

TOP LINE S Black  
 
Typový rad TOP LINE S Black ponúka dômyselnú funkčnosť, kvalitné materiály s garanciou luxusu, komfortu a spoľahlivosti. Sprchové zásteny sú dodávané vo výške 2000 mm, možné sú štandardné aj zvláštne prevedenia. Často je tu využívaná možnosť skrátenej bočnej steny (v kombinácii s jednokrídlovými alebo posuvnými dverami) pre voľné napojenie sprchovacieho kúta k vani.

Klasický trend, ale aj extravagancia moderného štýlu: Walk-in EASY Black

Dokonalá symbióza je základom moderného dizajnu v klasických kúpeľniach aj v loftových bytoch v industriálnych budovách. 

Viac informácií o nových sprchových zástenách Black Line nájdete na http://blackline.sanswiss.com/sk

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.