image 49094 25 v1

Bez zápachu – Prípravok DO SEPTIKOV 500 ML

Tento špeciálny biologický prípravok je určený do septikov, žúmp, suchých záchodov a odpadových nádrží. Obsahuje zmes prírodných baktérií a enzýmov, ktoré výrazne obmedzujú zápach, rozkladajú a skvapalňujú organický odpad.

Je neškodný pre ľudské zdravie a úplne biologicky rozložiteľný, nepredstavuje žiadne nebezpečenstvo pre životné prostredie. Obnovuje prírodný rozkladný proces.

Využitie v septikoch, žumpách a nádržiach

Pri pravidelnom mesačnom aplikovaní sa obsah septiku rozloží na kalovú vodu, a ak má nádrž prepad, voda odtečie do kanalizácie. Tým sa zabráni častému vyváženiu septikov a zníži sa počet manuálnych čistení. Je možné ho používať po celý rok – i v zimnom období, keďže obsah septiku v zime nezamŕza.

Využitie v suchých záchodoch

Po naliatí prípravku do suchého záchodu začnú baktérie s rozkladom a mizne nepríjemný zápach. Exkrementy vrátane toaletného papiera sa rozložia zhruba za 2 – 3 mesiace. Je nutné záchod zalievať vodou. V suchom stave sa rozkladný proces spomaľuje.

NÁVOD NA POUŽITIE

Obsah 500 ml balenia nalejte na určené miesto.

Prípravok možno aplikovať aj cez záchod, ak nie je možný priamy prístup do septiku. Pri aplikácii cez domové odpady prejde celým systémom potrubia.

Pravidelné mesačné dávky zaistia bezproblémovú prevádzku systému bez zápachu.

Mesačná dávka do septiku s objemom 8 m3 je 500 ml.

Dôležité upozornenia:

Prípravok je určený na priame použitie, používa sa neriedený.

Súčasne s prípravkom nepoužívajte chemické a dezinfekčné prostriedky, kyseliny a lúhy, ktorých použitie zásadne znižuje účinnosť bioenzýmov.

Skladujte na suchom mieste, chráňte pred zmrznutím. 

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje