Betónová strešná krytina – kvalita, ktorá pretrvá dlhé desaťročia

Betónová strešná krytina – kvalita, ktorá pretrvá dlhé desaťročia

Strecha je azda najnamáhanejšou súčasťou domu, preto by mal byť jej výber dôsledný. Dobré rozhodnutie v tejto oblasti zabezpečí, že poslúži aj viacerým generáciám.

Charakter budovy esteticky dotvára strešná krytina, ktorá okrem ochrannej funkcie vo veľkej miere zvýrazňuje aj individualitu stavby. 

Strecha z betónu

Betónová strešná krytina je vynikajúcou voľbou pre domy so sklonom strechy od 17°  a v súčasnosti patrí k najvyhľadávanejším riešeniam. Tento typ strechy je mimoriadne odolný a vyznačuje sa veľmi dlhou životnosťou. Súvisí to s faktom, že pevnosť betónovej krytiny rokmi narastá. Vyrába sa z prírodných surovín, ktorých správny pomer a následný spôsob vypaľovania produktu zaručujú stopercentnú kvalitu a vysokú odolnosť. Ako farbivo sa do zmesi pridávajú oxidy železa, ktoré sa pri výrobe rovnomerne zamiešajú, čím sa dosiahne homogénnosť farby v celom priereze šindľa. 

Betónová strešná krytina Leier

Spoločnosť Leier ponúka svojim zákazníkom na výber celý rad obľúbených a vysokokvalitných strešných krytín, ktoré disponujú mnohými prednosťami.

Ponuka spoločnosti Leier v oblasti betónových krytín je dostatočne široká. Škridle sa svojim tvarom umožňujú prispôsobiť aj tvarovo náročnejším riešeniam striech.


LUX 
TOSCANA
Zaujímavým tvarom dodá streche pravú mediteránsku atmosféru. 

Vyznačuje sa vysokou kvalitou a luxusným leskom.

LUX AERO
Exkluzívny lesk, špeciálna povrchová úprava. 

www.leier.sk 

Komentáre

  1. Betónovú škridlu prv dávali chudobnejší gazdovia na humná a maštale,pretože bola omnoho lacnejšia ako pálená.Hoci tento typ krytiny je v dnešnej dobe čosi kvalitnejší ako v minulosti, ale stále ako veľké negatívum je oproti iným druhom krytín najmä jej veľká váha a so životnosťou to nie je to až tak ako sa píše.Naproti tomu pálená škridla je omnoho ľahšia, životnosť cca 75 rokov niekedy i viac, ale zase je drahšia.K obom druhom snáď iba toľko,že ak sú nekvalitne vyrobené ich životnosť sa podstatne skracuje.

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.