Bazénové lemy v prírodných farbách

Bazénové lemy v prírodných farbách

Ak ste sa rozhodli postaviť si v záhrade bazén, určite budete riešiť aj otázku, aké ukončovacie prvky zvoliť na olemovanie jeho krajov. Bazénový lem by mal nielen lahodiť oku, ale aj byť príjemný na dotyk. V podstate záleží na tom, aké preferujte materiály a aké farebné vyhotovenia budete potrebovať, aby konečný výsledok ladil s už vybudovaným okolím.

Spoločnosť PRESBETON vám môže ponúknuť odolné betónové bazénové lemy, ktoré svojím povrchom a farbou imitujú prírodné materiály a navyše sú ekologické.

Bazénové lemy v prírodných farbách

Podľa typu dlažby a okolia si môžete zvoliť bazénový lem buď s hladkým povrchom alebo s jemným reliéfom na povrchu. Bazénový lem s hladkým povrchom sa skladá z priebežného (pozdĺžneho) prvku a vonkajšieho a vnútorného rohu. Vyrába sa v prírodnej, pieskovcovej a karamelovej farbe. Lem s reliéfnym povrchom je tvorený priebežným prvkom, oblúkom, vonkajším a vnútorným rohom. Vyrába sa v dvoch farbách – v čiernej a karamelovej.

Bazénové lemy v prírodných farbách

Vďaka jednotlivým dielom sa dá bez problémov olemovať pravouhlý, ale aj oválny bazén. Tieto bazénové lemy svojím vzhľadom a farebnosťou ladia s dlažbami radu Natural, ktoré možno použiť na dláždenie okolo bazéna. Bazénové lemy sú impregnované, takže sú odolné proti zašpineniu, vode aj poveternostným vplyvom.

Bazénové lemy v prírodných farbách

Viac na www.presbeton.cz

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.