WELL-click podlaha, Dub popolavý
Zdroj: Fatra

100 % vodoodolná podlaha bez lepenia

Hľadáte podlahovú krytinu, ktorá dokonale imituje drevo nielen na pohľad, ale aj na dotyk? Navyše je odolná proti vlhkosti, baktériám a zároveň sa ľahko inštaluje? Ideálnym riešením je celovinylová podlaha WELL-click od českého výrobcu Fatra, a. s.

Kolekcia WELL-click ponúka 16 drevených dekorov, ktorým dodáva výnimočnosť autentická kresba dreva. Vďaka špeciálnej štruktúre vodotesnej základnej dosky, zvukovej podložky a elastickej vrstvy je táto podlahovina 100 % vodoodolná a je tak ideálnym riešením do kúpeľní a kuchýň.

Ďalej sa môže pochváliť skvelou zvukovou izoláciou až 18 dB. V prípade kladenia na podlahové kúrenie disponuje vynikajúcou priepustnosťou tepla.

WELL click podlaha 3D rez
Rez podlahou WELL-click | Zdroj: Fatra

Jednoduchosť a rýchlosť inštalácie zaručuje unikátny zámkový systém, pri ktorom sa do seba jednotlivé dosky len zacvaknú a to je celé. Nie je už potrebné žiadne lepenie. Prácu tak zvládne aj začiatočník.

podlaha WELL-click, Dub popolavý, 40146-1
WELL-click, Dub popolavý, 40146-1 | Zdroj: Fatra

V neposlednom rade je zásadnou výhodou aj povrch odolný proti baktériám. Zdravotnú bezpečnosť udáva ekologická certifikácia Greenguard, ktorá zaručuje, že táto podlahová krytina spĺňa najvyššie nároky na emisné predpisy v interiéroch.

Zdroj: Fatra

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.