Úroda z vlastnej záhradky
Zdroj: Fiskars.sk

Ako si zjednodušiť a spríjemniť zber úrody

Zo záhrady do kuchyne. Z pôdy na tanier. Od semienka po stôl. Zber úrody nie je len zber ovocia, zeleniny a bobúľ zo záhrady – je to aj túžba po zdravších voľbách, odhodlanie skúšať a robiť chyby a hodiny tvrdej práce. Je to cesta s uspokojivými výsledkami, ktoré môžete cítiť, dotknúť sa ich, vychutnať si ich a podeliť sa o ne, a zároveň zážitok, ktorý si môžete spríjemniť správnymi nástrojmi. Teraz môžete zbierať úrodu pomocou súboru nástrojov navrhnutých tak, aby bol tento proces presnejší, efektívnejší a nakoniec aj príjemnejší.

Kôš Fiskars Plus Garden Košík na úrodu poskytuje jednoduchý a efektívny spôsob zberu, prepravy a čistenia vašich zozbieraných produktov a zozbieraných nástrojov. S cedidlovou stranou a uzavretou stranou môžete oddeliť jedlo od nástrojov a umyté jedlo od neumytých potravín. Čerstvo nazbierané produkty je možné opláchnuť hadicou alebo umyť a nechať odmočiť. Ergonomické bočné rukoväte ponúkajú pohodlný spôsob nosenia veľkých zberačov oboma rukami, zatiaľ čo oddelené sklopné rukoväti sú vzájomne blokované na použitie jednou rukou.

Nôž na zber úrody
Nôž na zber úrody Fiskars X-series ™ | Zdroj: Fiskars.sk

Nôž na zber úrody Fiskars X-series ™, ideálny na zber produktov so silnými stopkami, vykonáva čisté, presné rezy a je vyrobený tak, aby vydržal čo najdlhšie. Jeho precízne brúsená čepeľ z nerezovej ocele má plochý hrot na rýchle rezy a zúbkovanú časť na rezanie vláknitými stonkami. Predĺžený strmeň zvyšuje odolnosť, zatiaľ čo ergonomická rukoväť poskytuje pohodlie a kontrolu. Priložený obal z tvrdého plastu s pútkom na opasok je vhodný na skladovanie a bezpečnú prepravu.

Zatvárací nôž na zber úrody
Zatvárací nôž na zber úrody Fiskars X-series ™ | Zdroj: Fiskars.sk

Zbierajte svoju úrodu a ochráňte okolité rastliny pomocou zatváracieho noža

Fiskars X-series ™, dokonalé riešenie na čisté a presné rezy na menších stopkách a stonkách. Jeho precízne brúsená čepeľ z nerezovej ocele má zakrivenú špičku, čo umožňuje ľahký prístup ku stopkám a stonkám cez hustý porast bez poškodenia okolitej vegetácie. Vďaka tlačidlovému zámku tohto zatváracieho noža sa ľahko zatvára a udržiava ho v bezpečí pri otvorení, zatiaľ čo jeho skladací, ergonomický dizajn ponúka pohodlie a kompaktné uloženie.

Zberač ovocia
Zberač ovocia Fiskars QuikFit ™ | Zdroj: Fiskars.sk

Zberač ovocia Fiskars QuikFit ™ má optimálny dizajn so širokým otvorom, ktorý nasmeruje ovocie na koniec špičiek na jednoduché stiahnutie z vetvy. Mäkká sieťovaná zberná taška vám umožní sledovať výťažok počas zberu a možno ho po použití vybrať a prať v práčke. Rámček FiberComp ™ poskytuje nízku hmotnosť. Túto hlavu s viacerými nástrojmi možno použiť s bežnými alebo teleskopickými tyčami v závislosti od výšky ovocia, ktoré sa má zbierať. Pomocou tohto nástroja bude vaše ovocie ľahko zberateľné s minimálnym poškodením, a to všetko bezpečne zo zeme.

Viac informácií na www.fiskars.sk.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje