Unikátny exteriérový kvetináč

Unikátny exteriérový kvetináč

Zaobstarajte si do novej sezóny praktický exteriérový kvetináč Durisol, ktorý ponúka spoločnosť Leier. Môžete si ho umiestniť nielen do záhrady (aj do trávnatej časti záhrady, pričom sa nevyžaduje ukladanie fólie na spodok), ale aj na väčší balkón či terasu. 

Durisol je prírodný materiál, ktorý sa vo veľkom používa najmä v stavebníctve (na výstavbu hrubej stavby, plotov a pod.). Jeho výhodou je, že je paropriepustný a „dýcha“, čím nevznikajú plesne, je tiež mrazuvzdorný, odolný voči požiaru a automaticky odvádza vodu. Vďaka nízkej hmotnosti a jednoduchej montáži si tento kvetináč viete rýchlo poskladať aj sami doma bez pomoci montážneho pracovníka. Keďže sa exteriérový kvetináč Durisol vyznačuje absolútne prírodným zložením, vytvára tak ideálne podmienky pre pestovanie okrasných aj úžitkových rastlín. Veľkorysé rozmery umožňujú využiť ho napríklad na kvetinový záhon, menšiu bylinkovú záhradku, ale poslúžiť môže aj ako dokonalý prírodný kompostér. Hotovú nádobu netreba dodatočne zatepľovať a nie je potrebná ani inštalácia špeciálneho základu, vytvára sa len spodný nosný podklad.

E-mail: leier@leier.sk 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.