terasa
Galéria (7) Zdroj: Woodplastic Slovakia

Vyberáte terasu? Inšpirujte sa spokojnými zákazníkmi WPC – Woodplastic

Tiež zvažujete novú terasu? Prechádzate stránky, čítate firemné prospekty a rozmýšľate o názoroch odborníkov? A čo takto pozrieť sa na to z druhej strany - pohľadom ľudí, ktorí si už tým všetkým prešli a teraz majú terasu, ktorá sa im páči a slúži im tak, ako má? Aké preferencie mali pri výbere terasy zákazníci, ktorí sa nakoniec rozhodli pre výrobky od českej spoločnosti WPC - Woodplastic?

Galéria

terasa
terasa
terasa
terasa
terasa
terasa

Terasa postavená pri rodinnom dome v Novosedloch dokonale podčiarkuje vybraný vkus majiteľov a citlivo doplňuje prostredie ich okrasnej záhrady. „Už pri stavbe som mal dokonalú predstavu o tom, kde bude situovaná terasa. Jediné, čo si bolo ešte potrebné ujasniť, bol materiál. Za kľúčové kritériá som zvolil kvalitu, jednoduchú údržbu a dokonalý vzhľad,“ hovorí majiteľ objektu pán Jaromír.

Investor si vybral dosky v profile Top s prekrývajúcimi sa škárami, medzi ktoré nezapadá nečistota. Z ponúkaných povrchov jeho predstavám najviac zodpovedal Rustic, evokujúci drásané drevo, a to v príjemne svetlom teakovom odtieni. „Som naozaj veľmi spokojný. Terasa je krásna, odolnosť materiálu mimoriadna a nutnosť údržby v podstate nestojí za reč,“ zhrnul prednosti svojej novej terasy majiteľ.

terasa
Terasa WPC – WoodPlastic, prémiový rad Terafest | Zdroj: Woodplastic Slovakia

Presvedčte sa na vlastné oči

Pani Jana z Prahy sa rozhodla, že keď už bude investovať do terasy, tak bez kompromisov. Ako v prípade materiálu, tak dodávateľa, požadovala maximálnu kvalitu a spoľahlivosť. Využila šancu presvedčiť sa o kvalitách dosiek na vlastné oči a navštívila zákaznícke centrum WPC – Woodplastic. Tu si prezrela už realizované stavby dlhodobo vystavené pôsobeniu bežnej klímy a urobila si predstavu, ako vyzerá terasa s odstupom rokov.

„Ocenila som, ako podrobne mi tu boli zodpovedané všetky otázky z hľadiska technických požiadaviek a detailov montáže,“ konštatovala majiteľka. Priestor atraktívnej strešnej terasy je osadený širokými doskami Max Forest v tmavom prevedení Eben. Tie sú zaujímavé nielen jednoduchou údržbou a vysokou odolnosťou proti poveternostným vplyvom, ale hlavne svojím pôsobivým dizajnom vychádzajúcim z neštandardnej šírky profilu.

terasa
Terasa WPC – WoodPlastic, prémiový rad Terafest | Zdroj: Woodplastic Slovakia

Stavte na kvalitu – ušetríte si námahu

Na želanie majiteľov nevšedného rodinného domu pod Mnísi horou boli použité terasové dosky Max Forest a v okolí bazéna Premium Forest z materiálu WoodPlastic® v prírodnom odtieni Palisander. Terasa skvele zapadá do okrasnej záhrady a vhodne nadväzuje na obytnú časť, z ktorej je možné na terasu kedykoľvek pohodlne vstúpiť veľkými presklenenými dverami.

Terasa je čiastočne krytá, takže ju možno využívať celoročne a to bez nutnosti nejakých zásadných starostí. Údržba terás z kvalitných kompozitných dosiek WoodPlastic® totiž spočíva iba v občasnom zametení nečistôt a opláchnutí vodou, ideálne pod tlakom. Mastné fľaky stačí čo najskôr umyť saponátom. Dosky sa nemusia natierať, impregnovať ani inak chemicky ošetrovať.

terasa
Terasa WPC – WoodPlastic, prémiový rad Terafest | Zdroj: Woodplastic Slovakia

Ďalšie informácie o produktoch WoodPlastic®, inšpiratívne fotografie, kontakty na prejdacov a praktické odporúčania nájdete na www.woodplastic.sk.

ZDROJ PR článok spoločnosti Woodplastic Slovakia s.r.o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.