Terasa jednoducho a bez údržby
Galéria (8)

Terasa jednoducho a bez údržby

Užívajte si život na terase naplno a nemyslite na jej údržbu. Terasa z kompozitného materiálu Twinson ponúka riešenie exteriérovej plochy pre každý rozpočet.

Galéria

Terasa jednoducho - Terraceplus
Terasa jednoducho - Twinson_(0503
Terasa jednoducho - Twinson_01
Riešenia spevnených plôch v záhrade - 02_Twinson_basic_1
Terasa jednoducho - Twinson_massive_2
Bryndzové tyčinky
Terasa jednoducho - Elite_and_Twinson_O-Terrace_reference_Germany_-_Medium

Za popularitou kompozitného materiálu Twinson stojí kombinácia odolnosti, dlhej životnosti a prirodzeného dreveného vzhľadu. Svoje jedinečné vlastnosti nadobúda vďaka vyváženému pomeru 50 % dreva a 50 % kvalitného PVC. Materiál je odolný proti degradačnému pôsobeniu chemicky upravovanej vody, vysokej prevádzkovej záťaži spôsobenej chôdzou, ale aj proti vzniku plesní. Navyše ho možno 100 % recyklovať. Minimálne nároky na údržbu a jednoduchá montáž sú jeho ďalšie nezastupiteľné výhody. Twinson je trvanlivý materiál, na ktorý výrobca poskytuje garanciu 25 rokov.

Rozumná alternatíva pre menšie projekty

Na menšie projekty (balkóny, menšie terasy rodinných domov) a projekty s nízkym rozpočtom sú vhodné terasové dosky Twinson Basic. Tie si pri veľmi priaznivej cene zachovávajú všetky prednosti kompozitného materiálu Twinson. Twinson Basic sa dodáva v troch základných farbách a v dvoch povrchových úpravách s hladkou štruktúrou alebo s jemným drážkovaním.

Univerzálne: Twinson Terrace a Twinson Terrace+

Pre terasy rodinných domov s menšou plochou sa odporúča Twinson Terrace. Tento systém možno tiež použiť aj na stavbu záhradných chodníčkov či vonkajších schodov. Pre terasy s väčšími plochami je určený robustnejší Twinson Terrace+. Jeho konštrukčné riešenie zaisťuje vyššiu pevnosť a odolnosť proti prípadnému poškodeniu tlakom. Oba systémy sú k dispozícií v ôsmich farebných variantoch, čo je najširšia farebná ponuka na trhu s kompozitnými materiálmi.

Oba systémy sú tiež ideálne pre obloženie plôch pri bazénoch. Vyznačujú sa protišmykovým a rýchloschnúcim povrchom. Navyše, chránia bosé chodidlo pred prehriatou podlahou a nehrozí ani zadretie triesky.

Terrase Massive pre kreatívne koncepty

Masívne terasové dosky Twinson Massive vynikajú tým, že sú v celom objeme plné a jednofarebné. Možno ich obojstranne použiť a orezať na požadovaný tvar či rozmer. Keďže netreba použiť ukončovací profil, vznikne plynulý prechod. Svojou flexibilitou sú ideálne pre obloženie bazénov a pre vybudovanie terás rôznych organických tvarov. Dostupné sú v ôsmich farebných odtieňoch.

Novinka: Ešte jednoduchšie kladenie

Inovované systémy Terrace a Terrace Massive umožňujú ešte jednoduchšie a rýchlejšie kladenie. Nižší počet dielov a intuitívny návod skracuje montáž až o polovicu. Vďaka novej rohovej spojke a klipom možno použiť nosnú konštrukciu s výškou len 50 mm (ideálne na strešné terasy). Novinkou je v prípade systému Terrace Massive aj širšia vzdialenosť spodnej nosnej konštrukcie pri kladení – rozširuje sa o 10 cm na 50 cm. Pri systéme Terrace sa zasa zlepšila dĺžková rozťažnosť o 50 %, vďaka čomu sa značne zmenšila šírka škár.

Viac informácií o výbere materiálu pre terasu na www.inoutic.sk 

  1. Denis says:

    Na jednoduchú a takmer bezúdržbovú terasu sú ideálne kompozitné wpc dielce woodplastic-u my máme forest plus v tej tmavej akoby ceresnovej farbe a su nadherne a zvládajú odolávať deťom aj nášmu zverincu

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.