Rodinný dom s modrou fasádou
Galéria (5) Zdroj: Cemix

Vyhrajte 3 fasády zadarmo

V auguste sme odštartovali súťaž o 3 fasády ZDARMA, ktorá potrvá až do 15. 11. 2021.

Galéria

Rodinný dom s modrou fasádou
Rodinný dom so zelenou fasádou
Rodinný dom s oranžovou fasádou
Baner Cemix súťaž

Navrhnite si vysnívanú fasádu v aplikácii Cemix COLOR PLAN, vyplňte kontaktné údaje, odsúhlaste podmienky súťaže a odošlite svoj návrh. Potom už len stačí počkať, či ten váš návrh vyberie odborná komisia.

Viac o súťaži

Tešíme sa na vaše návrhy.

Aplikácia Cemix COLOR PLAN je zdarma pre každého

Online aplikácia pre farebný návrh fasády Cemix COLOR PLAN je intuitívny nástroj pre profesionálov a takisto aj laikov. Každý si tak môže vyskúšať úlohu architekta a premeniť exteriér svojho domu pomocou niekoľkých jednoduchých krokov. K dispozícii je pestrá paleta farebných odtieňov zo vzorkovníka Cemix Dúhovo krásny.

Baner Cemix súťaž
Zdroj: Cemix

Pokiaľ sa rozhodnete pre zmenu fasády, alebo len chcete snívať o novej podobe domu, stačí vám jediná fotografia. Po nahratí fotografie je všetko vo vašich rukách. Výsledný návrh môžete potom poslať svojim priateľom, zdieľať na sociálnych sieťach, alebo ho aj vytlačiť. Ak sa rozhodnete uskutočniť svoj sen o novej fasáde, môžete svoj návrh zaslať ako nezáväzný dopyt obchodno-technickým poradcom spoločnosti Cemix, oni následne s vami prekonzultujú možnosti vami navrhnutého riešenia a pripravia cenovú kalkuláciu projektu.

Viac na www.navrh-fasady.cz/akce

Zdroj: Cemix, s.r.o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje