Obnova fasád
Galéria (9)

Obnova fasád

Veľkou témou každý rok, ak sa bavíme o fasádach domov je prevažne zateplenie. Je obvykle časovo aj finančne náročné a takmer vždy je potrebné jeho zhotovenie zveriť do rúk odbornému spracovateľovi. Čo ale ak viete niečo urobiť aj sami?

Galéria

Jub farby - jub
Jub farby - fasada3
Jub farby - NANOCOLOR
Rimano - Uvodny_obrazok1
Jub farby - REVITALCOLOR
Jub farby - SILICATEECOLOR
Jub farby - SILICONECOLOR
Jub farby - TRENDCOLOR

Možno aj vy ale spadáte do veľkej skupiny ľudí, ktorý už zateplili svoje domy. Možno päť, možno desať a možno aj viac rokov dozadu. Je pre vás táto téma naďalej zaujímavá. My v JUB sme presvedčení, že by mala byť.

Fasádne povrchy časom starnú a nezáleží, či sa bavíme o fasádnych omietkach na zatepľovacích systémoch alebo o fasádnych farbách. Postupom času a vplyvom poveternostných podmienok sa znižujú základné vlastnosti fasád ako nenasiakavosť, vodeodolnoť, prídržnosť k podkladu alebo farebnostálosť.

U niektorých druhov fasádnych povrchov viac, u niektorých menej. Netreba preto pozerať na premaľovanie fasády po dlhšom čase len z estetického hľadiska, ktoré často vyznieva neekonomicky, ale hlavne pre jeho funkčný účel.

Premaľovaním fasády jej vraciame práve jej základné vlastnosti a zvyšujeme úroveň jej ochrany a stability. Zároveň zvyšujeme jej odolnosť voči klimatickým vplyvom a prípadne ju súčasne opravujeme.

Nehodnoťte fasádne premaľovanie len ako estetické vylepšenie, to je skutočne pomerne drahé riešenie.Skutočná hodnota pravidelnej obnovy fasády premaľovaním kvalitnou a vhodnou fasádnou farbou je z dlhodobého ekonomického rozhodnutia ochranou vlastnej invstície – vášho domu.

Sme správny partner pri výbere fasádnej farby na Váš dom. Máme za sebou už viac ako 150 miliónov m2 premaľovaných fasád. Zverte sa do rúk odborníkov a vyberte si zo širokej škály riešení a produktov pre vaše fasády.

Samotné premaľovanie už často zvládajú šikovné ruky domáceho majstra a Váš dom vám bude vďačne slúžiť ďalšie dlhé roky.

A závidieť ho bude celá ulica :-).

JUB farby zmenia dom

www.jub.sk 

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.