Obnova fasád

Obnova fasád

Veľkou témou každý rok, ak sa bavíme o fasádach domov je prevažne zateplenie. Je obvykle časovo aj finančne náročné a takmer vždy je potrebné jeho zhotovenie zveriť do rúk odbornému spracovateľovi. Čo ale ak viete niečo urobiť aj sami?

Možno aj vy ale spadáte do veľkej skupiny ľudí, ktorý už zateplili svoje domy. Možno päť, možno desať a možno aj viac rokov dozadu. Je pre vás táto téma naďalej zaujímavá. My v JUB sme presvedčení, že by mala byť.

Fasádne povrchy časom starnú a nezáleží, či sa bavíme o fasádnych omietkach na zatepľovacích systémoch alebo o fasádnych farbách. Postupom času a vplyvom poveternostných podmienok sa znižujú základné vlastnosti fasád ako nenasiakavosť, vodeodolnoť, prídržnosť k podkladu alebo farebnostálosť.

U niektorých druhov fasádnych povrchov viac, u niektorých menej. Netreba preto pozerať na premaľovanie fasády po dlhšom čase len z estetického hľadiska, ktoré často vyznieva neekonomicky, ale hlavne pre jeho funkčný účel.

Premaľovaním fasády jej vraciame práve jej základné vlastnosti a zvyšujeme úroveň jej ochrany a stability. Zároveň zvyšujeme jej odolnosť voči klimatickým vplyvom a prípadne ju súčasne opravujeme.

Nehodnoťte fasádne premaľovanie len ako estetické vylepšenie, to je skutočne pomerne drahé riešenie.Skutočná hodnota pravidelnej obnovy fasády premaľovaním kvalitnou a vhodnou fasádnou farbou je z dlhodobého ekonomického rozhodnutia ochranou vlastnej invstície – vášho domu.

Sme správny partner pri výbere fasádnej farby na Váš dom. Máme za sebou už viac ako 150 miliónov m2 premaľovaných fasád. Zverte sa do rúk odborníkov a vyberte si zo širokej škály riešení a produktov pre vaše fasády.

Samotné premaľovanie už často zvládajú šikovné ruky domáceho majstra a Váš dom vám bude vďačne slúžiť ďalšie dlhé roky.

A závidieť ho bude celá ulica :-).

JUB farby zmenia dom

www.jub.sk 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.