Žena so slečnou v podkroví s veľkými stršnými oknami
Zdroj: VELUX

Vonkajšie tienenie chráni interiér pred prehrievaním

Ako zabrániť letným horúčavám, aby znepríjemňovali pobyt v interiéri? Teplo sa prenáša do vnútra dotykom slnečných lúčov so sklenenou tabuľou okna. Vybavte preto svoje strešné okná vonkajšími tieniacimi doplnkami.

Účinným pomocníkom v boji proti prehrievaniu interiéru je ľahká vonkajšia roleta VELUX na solárny pohon. Jej moderný elegantný dizajn s antracitovou farbou bude citlivým doplnkom vašej domácnosti. Napájaná je solárnymi článkami, ktoré sú diskrétne zabudované v jej hornej časti. Nepriepustná tkanina, z ktorej je roleta vyrobená, zabezpečuje účinné zatemnenie interiéru. Jednoduchú manipuláciu vám zaručí  diaľkové ovládanie a  kompatibilita s mobilnou aplikáciou VELUX App Control. 

TIP
Teraz je ľahká vonkajšia roleta VELUX o štvrtinu lacnejšia. Svoje vnútorné prostredie môžete zlepšiť prakticky hneď aj vďaka dodacej lehote 2 dni. 

Viac na www.velux.sk/lahka-vonkajsia-roleta 

Zdroj: VELUX SLOVENSKO spol. s.r.o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.