Sklokeramická varná platňa MORA VDSS 654 FFW

Sklokeramická varná doska s panvicou
Zdroj: MORA

Nová sklokeramická varná platňa MORA VDSS 654 FFW na bielom skle bez rámčeka a so skosenou prednou hranou disponuje 4 Hi-Light varnými zónami, z toho s dvomi DuoZónami na varenie v rôzne veľkých nádobách.

Intuitívne dotykové ovládanie s plynulou reguláciou výkonu zaberá minimum miesta, ale napriek tomu poskytuje perfektný prehľad o varení. Varná platňa s nosnosťou až 100 kg má praktickú funkciu KeepWarm na udržiavanie teploty pokrmu na 70˚C, ktorá vám pomôže udržiavať jedlo teplé, kým všetci neprídu k stolu.

Sklokeramická varná doska MORA VDSS 654 FFW
Zdroj: MORA

Praktická je aj funkcia Pause – napríklad keď potrebujete prevziať balík alebo vybaviť telefonát.
Varenie môžete pozastaviť a potom pokračovať s pôvodným nastavením – platňa si ich totiž zapamätá. Užitočná je aj funkcia Memory: ak varnú platňu omylom vypnete, máte 5 sekúnd na obnovenie pôvodných nastavení. To sa hodí najmä vtedy, keď varíte viacero jedál. V rodinách s malými deťmi sa hodí aj funkcia KeyLock, ktorá platňu uzamkne pred nepozornými detskými prstami a náhodným spustením. Stojí 299 EUR. Podobne vybavenú varnú platňu môžete mať aj na čiernom skle – MORA VDSS 654 FF stojí 229 EUR.

Viac na www.mora.sk

Zdroj: MORA