Zvýhodnený balíček Philips
Galéria (8) Zdroj: FEIM

Nakúpte na Feim.sk exkluzívne výhodné balíčky inteligentného osvetlenia Philips Hue

Dni sa skracujú, pomaly sa blíži jeseň a to je ten správny čas investovať do nového osvetlenia. Žiarovky, ktoré vás poslúchnu na slovo a svietidlá, ktoré svietia podľa toho, ako sa práve cítite - to nie je sci-fi, ale svetlá Philips Hue.

Galéria

Zvýhodnený balíček Philips
Zvýhodnený balíček Philips
Philips Hue Motion Sensor pohybový senzor
Zvýhodnený balíček Philips
Zvýhodnený balíček Philips
Zvýhodnený balíček Philips
Zvýhodnený balíček Philips

Aby ste inteligentné osvetlenie vo vašom dome zvládli ľavou zadnou, pripravili sme pre vás zvýhodnené balíčky svietidiel Philips Hue.

Začnite svietiť inteligentne

Prvý balíček sa bude hodiť všetkým, ktorí sa so svetom inteligentných svietidiel zatiaľ zoznamujú. V balíčku nájdete LRK kit White Ambiance a 2 ks LED žiaroviek Philips Hue White Ambiance.
Súčasťou kitu je okrem inteligentnej žiarovky ešte ovládač, pomocou ktorého budete môcť svietidlá ovládať aj zo svojho obľúbeného miesta na gauči bez toho, aby ste museli hľadať vypínač.
Svietidlá s označením White Ambiance je možné stmievať a navyše aj upravovať ich teplotu svetla. Ovládať ich môžete buď pomocou ovládača, alebo pomocou technológie Bluetooth cez aplikáciu v mobilnom telefóne.

Zvýhodnený balíček Philips
Zvýhodnený balíček Philips Hue-Začnite svietiť inteligentne. | Zdroj: FEIM

Svieťte štýlovo

Pre všetkých, ktorí si potrpia na moderné technológie a dizajn je tu druhý balíček, ktorý obsahuje základnú sadu LightStrip Philips Hue a 2 rozširujúce balenia. LED pásiky z produktovej rady Philip Hue White and color ambiance vyzerajú skvele pod kuchynskou linkou, rámom postele či ako osvetlenie nášľapnej plochy schodiska. S rozšírenou sadou ohybných Lightstrip pásikov môžete s farebným inteligentným osvetlením experimentovať do sýtosti.

Zvýhodnený balíček Philips
Zvýhodnený balíček Philips Hue-Svieťte štýlovo. | Zdroj: FEIM

Svetlo bez práce

S modernými technológiami môže byť život ľahký ako pierko. Aj vy si môžete vychutnať osvetlenie, pri ktorom nebudete musieť pohnúť prstom. Teda vlastne trochu áno …. Tretí balíček obsahuje totiž Motion sensor Philips Hue a sadu dvoch žiaroviek Philips Hue White Ambiance.Vďaka senzoru sa svietidlá rozsvietia samé od seba vždy, keď zaznamenajú pohyb. Stačí prejsť okolo snímača a razom je svetlo!
Svietidlá prepojené s pohybovým snímačom oceníte v interiéri pri osvetlení toalety, priechodnej chodby či schodiska.

Zvýhodnený balíček Philips
Zvýhodnený balíček Philips Hue-Svetlo bez práce. | Zdroj: FEIM

Zvýhodnené balíčky Philips Hue nájdete v ponuke na feim.sk od 4.9. do 19.9. 2021 alebo do vypredania zásob.

Zdroj: PR článok FEIM – SK, s.r.o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.