exteriérové nástenné svietidlo v záhrade
Galéria (5) Zdroj: FEIM - SK

Vonkajšie svietidlá Philips Hue – to najlepšie pre vašu záhradu!

Už sa pomaly, ale isto blíži čas, kedy nám vyššie teploty pripomenú, aké príjemné je tráviť večery posedením na záhrade či na terase. Pre vytvorenie príjemnej atmosféry aj pre bezpečnú cestu domov je dôležité vonkajšie osvetlenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť za každej situácie. Práve také sú aj novinky od značky Philips Hue!

Galéria

exteriérové nástenné svietidlo v záhrade
exteriérové nástenné svietidlo v záhrade
exteriérový záhradný stĺpik
záhradný stĺpik párty

Vonkajšie osvetlenie na záhrade či na fasáde domu oceníte celoročne. V lete poslúži ako príjemný doplnok pri posedení a v zimných mesiacoch vás navedie na správnu cestu, keď padne súmrak. Značka Philips Hue ponúka najrôznejšie druhy a typy inteligentných svietidiel, pomocou ktorých hravo rozžiarite každý kút vašej záhrady.

Kam s nimi?

V ponuke produktov Philips Hue pre vonkajšie osvetlenie nájdete to pravé svietidlo aj pre vašu záhradu, či vonkajšiu terasu a balkón. Za zmienku stojí napríklad tohtoročná novinka – nástenné svietidlo Amarant, s ktorým najlepšie osvetlíte steny či živé ploty. Vďaka možnosti voľby z viac než 16 miliónov farieb, vám svietidlo Amarant dáva možnosť absolútnej slobodnej voľby, ako bude vaša záhrada vyzerať. Pokojne môže byť každý večer iná! K nástennému osvetleniu je tiež možné využiť inteligentné LED pásiky Philips Hue. Tie sú veľmi ohybné a môžu slúžiť ako zaujímavá dekorácia na balkónové zábradlie, originálne osvetlenie konštrukcie záhradného altánku či podsvietenie vonkajšej strany parapetov. Váš dom a záhrada budú vďaka LED pásikom neprehliadnuteľné.

exteriérové nástenné svietidlo v záhrade
Philips Hue 17466/30/P7 exteriérové nástenné svietidlo Amarant. | Zdroj: FEIM – SK

Dom v žiare reflektorov

Ďalšou kategóriou vonkajších svietidiel sú nástenné svetlá určené na umiestnenie na fasádu. Tieto svetlá môžu byť buď rýdzo dekoračné a vytvárať zaujímavé svetelné efekty, alebo môžu byť veľmi užitočné.

Dobrým príkladom vonkajšieho svietidla, ktoré uvíta každý, kto sa občas vracia domov po zotmení, je svietidlo nad domové dvere. Nájsť správny kľúč je totiž niekedy pekný oriešok. Našťastie máme v ponuke exteriérové svietidlo Philips Hue Welcome či Daylo, s ktorými trafíte do dverí kedykoľvek!

Detaily na fasáde môžete tiež pekne zvýrazniť reflektorovými svietidlami Philips Hue Lily. Vďaka vysokému IP krytiu a kvalitnému spracovaniu sa nemusíte báť, že by tomuto malému, ale veľmi výkonnému svetlu ublížila voda či náročné vonkajšie podmienky. Cez deň môže svietidlo pohodlne a nenápadne odpočívať v záhone či v tráve a so zotmením príde jeho čas zažiariť.

exteriérové nástenné svietidlo v záhrade
Philips Hue 1741430P7 Lily záhradný reflektor a Philips Hue 17463/47/P7 exteriérové nástenné svietidlo Appear. | Zdroj: FEIM – SK

Posvieťte si na cestu

K bezpečnému pohybu po záhrade slúžia stĺpikové svetlá. Tie sa perfektne hodia k osvetleniu cestičiek medzi záhonmi či príjazdovej cesty. Či už zvolíte moderné inteligentné stĺpiky Philips Hue Calla, Turaco či Impress, budete očarení. Nielenže svetelné stĺpiky vyzerajú po zotmení skvele, ale navyše je možné ich rozsvietenie naprogramovať alebo nastaviť pomocou pohybového čidla. Pri príchode domov vás tak môže pozdraviť zástup postupne rozsvecujúcich sa stĺpikov!

exteriérový záhradný stĺpik
Philips Hue 17451/30/P7 Calla exteriérový záhradný stĺpik. | Zdroj: FEIM – SK

3,2,1 – svieť!

Viete o tom, že moderné svetlá vás môžu počúvať na slovo? A to dokonca doslovne! Inteligentné svietidlá Philips Hue sú plne kompatibilné s hlasovými asistentmi Alexa, Apple Homekit a OK Google. Svetlám vo vašej záhrade tak môžete rozkázať, aby sa zapli, vypli alebo aktivovali niektorý z prednastavených svetelných režimov.

Okrem toho je možné samozrejme zaobstarať aj senzor pohybu kompatibilný s osvetlením Philips Hue. Svietenie so svetlami Philips Hue spojenými s pohybovým snímačom je nielen veľmi jednoduché, ale môže byť aj efektné. Stačí si z vybraných svietidiel v mobilnej aplikácii zostaviť skupinu a nastaviť, aké svetlo potrebujete. Jedným pohybom potom môžete aktivovať úchvatné svetelné divadlo. Či už pôjde len o klasické biele svetlo, alebo sa pustíte aj do odvážnejších farebných schém, to je úplne na vás.

záhradný stĺpik párty
Philips Hue 1742030P7 Calla záhradný stĺpik. | Zdroj: FEIM – SK

Kompletnú ponuku vonkajšieho osvetlenia podľa posledných trendov a s najmodernejšou technológiou Philips Hue nájdete na Feim.sk!

Zdroj: PR článok FEIM – SK, s.r.o

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.