Sadrová stierka Cemix 5570 NIVELA RAPID 25MPA
Zdroj: Cemix

Akú stierku použiť pri rekonštrukcii podlahy?

Podlaha býva centrom pozornosti v každej miestnosti, a preto je jej vzhľad pre užívateľov dôležitý. Správny výber stierky je kľúčový, pretože nesprávne položená či nerovná podlaha vyvolá skôr či neskôr problémy, ktoré vedú k obmedzeniu jej životnosti.

Ak hľadáte ideálny materiál na rekonštrukciu, odporúčame vám sadrovú stierku Cemix 5570 NIVELA RAPID 25 MPa. Dokáže vyrovnať nerovnosti s hrúbkou 1 – 30 mm, je vysoko pružná a obmedzuje tvorbu trhlín. Je vhodná aj pre nízkoprofilové podlahové vykurovanie. Ďalšou výhodou stierky je jej schopnosť rýchlo tuhnúť – možno po nech chodiť už po 4 hodinách a práca sa ňou vám tak pôjde raz-dva.

Sadrová stierka Cemix 5570 NIVELA RAPID 25MPA
Zdroj: Cemix

Stierka sa navyše dodáva v inovatívnom polyetylénovom obale, ktorý ponúka množstvo výhod: výrobky v týchto obaloch majú až dvojnásobnú exspiráciu, môžu sa skladovať aj vonku a pri ich prevoze si nezašpiníte ani ruky, ani auto. Sú tiež ekologické, pretože sa vyrábajú z recyklátu a sú opätovne úplne recyklovateľné.

Zdroj: Cemix, s.r.o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje