Muž vysáva stenu
Galéria (8) Zdroj: KÄRCHER

Všestranný pomocník pre domácich kutilov. Vyskúšajte ho aj vy!

Ak radi pracujete v dielni, plánujete rozsiahlejšie úpravy na chalupe alebo sa chystáte na jeseň vypratať pivnicu či garáž, jedno je isté - bez špiny a prachu sa to nezaobíde. No tak, ako aj pri iných činnostiach aj tu platí, že správny nástroj dokáže prácu nielen uľahčiť, ale aj skrátiť. S týmto prístrojom nebude po hobľovaní, pílení, hrubej špine či blate ani stopy.

Galéria

Muž vysáva stenu
Vysávanie vody v garáži
Žena vysáva žliabok
Žena sa vysáva v záhrade hlinu
Muž vysáva v dielni
Muž vysáva v práčovni
Muž vysáva lístie

Vysávanie je pre udržanie poriadku kľúčové, no viacúčelové vysávače toho zvládnu omnoho viac ako len povysávať koberec. Majú v sebe niekoľko funkcií, vďaka čomu zastúpia viacero prístrojov naraz. Cena týchto vysávačov je výrazne nižšia ako keby ste si zakúpili na každú činnosť samostatný prístroj. Pozrime sa teda na to, kde všade nájdu svoje využitie.

Hrubá špina na dvore

WD 6 P Premium od popredného výrobcu čistiacej techniky Kärcher s výkonným motorom s príkonom 1300 W a silným sacím výkonom si poradí so suchými aj mokrými nečistotami. Odnímateľná rukoväť ponúka možnosť nasunúť rôzne hubice priamo na saciu hadicu, aby ste sa dostali aj do úzkych priestorov či dokázali jednoducho vyčistiť upchaté odkvapy. Vďaka predlžovacej hadici jednoducho dosiahnete aj na odkvapy na streche.

Žena vysáva žliabok
Zdroj: KÄRCHER

Opadané lístie v záhrade

Prínos viacúčelových vysávačov je neoceniteľný aj v záhrade. Všade tam, kde nemôžete vysávať využijete praktickú funkciu spätného chodu. Vďaka nej dokáže viacúčelový stroj rozfúkať opadané lístie, nečistoty v štrku či špinu na dlažbe v exteriéri. Poradí si však aj s nafukovaním balónov, letných nafukovačiek a matracov. Ak sa vám takáto pomoc občas zíde, nemusíte samostatne kupovať kompresor.

Muž vysáva lístie
Zdroj: KÄRCHER

Vytopená kúpeľňa

Vďaka 30 l objemu antikorovej nádoby si Kärcher WD 6 P Premium hravo poradí aj s vytopenou kúpeľňou, pivnicou či rozliatymi tekutinami v garáži. Jednoducho vysávač zapnete a vodu vysajete aj bez čerpadla. Zozbieranú vodu potom vypustíte a filter vyberiete a necháte preschnúť. Veľkou výhodou sú kolieska a vypúšťací uzáver v spodnej časti, ktorá umožňuje rýchle a jednoduché vypúšťanie veľkého množstva vody. Vysávač plný vody teda vďaka kolieskam pohodlne presuniete a nemusíte ho zdvíhať ani nakláňať.

Muž vysáva v práčovni vodu
Zdroj: KÄRCHER

Terasa na záhradnícke realizácie

Špičkový viacúčelový vysávač na suché a mokré vysávanie WD 6 P Premium je vybavený inovačnou technikou vyberania filtra, pri ktorej je plochý skladaný filter umiestnený vo vyberateľnej kazete v hlave stroja. Vyklopením tejto kazety je možné rýchlo a pohodlne vymeniť filter bez kontaktu so špinou. Či už ste teda vysávali hlinu po presádzaní rastlín alebo rozsypaný popol pri krbe, nemusíte sa báť, že sa pri vyprázdňovaní filtra zašpiníte.

Žena sa vysáva v záhrade hlinu
Zdroj: KÄRCHER

V kutilskej dielni

Súčasťou viacúčelového vysávača je aj zabudovaná zásuvka. Počas používania elektronáradia sa vysávač automaticky spúšťa aj vypína spoločne s elektronáradím. Tým sa zabráni šíreniu prachu či pilín do priestoru. Jednoduchým stlačením tlačidla získate vynikajúce čistenie filtra pomocou silných impulzných nárazov vzduchu, ktoré dopravia špinu z filtra do nádoby. Tým rýchlo obnovíte sací výkon. Prístroj WD 6 P Premium je preto ideálnym pomocníkom nielen do domu alebo chalupy, ale aj do domácej kutilskej dielne.

Muž vysáva v dielni
Zdroj: KÄRCHER

Čistá garáž, čisté auto

V neposlednom rade využijete viacúčelový vysávač so silným sacím výkonom pri čistení interiéru auta aj podlahy v garáži. Vďaka rôznym nadstavcom sa dostanete aj do tých najužších priestorov. Či už v aute vozíte domáceho miláčika alebo v ňom deti po ceste do školy raňajkujú, za pár minút nebude po nečistotách ani stopy.

Vysávanie vody v garáži
Zdroj: KÄRCHER

Veľkou výhodou je, že prístroj, ktorý vysáva, saje vodu, fúka a napája elektrické náradie je veľmi kompaktný a priestorovo úsporný. Viacúčelový vysávač Kärcher WD 6 P Premium rovnako obsahuje držiak na praktické odkladanie sacej hadice, prívodného kábla a celého príslušenstva.

Zdroj: PR článok KÄRCHER Slovakia, s.r.o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje