Tepovanie kobercov
Galéria (4) Zdroj: Kärcher

Bez škvŕn, zápachu a alergénov

Hĺbkové čistenie gauča, matracov, kobercov či sedadiel v aute zvládnete ľahko aj sami. Či už máte domácnosť s malými deťmi či zvieratami, alebo sa vám v aute drží cigaretový zápach, pomocou tepovača vyčistíte všetky textilné plochy rýchlo až do hĺbky vlákien.

 

Galéria

Tepovanie gauča
Tepovanie autosedadiel
Tepovanie kobercov

SE 5.100 od firmy Kärcher je cenovo dostupný tepovač s výkonom porovnateľným s profesionálnymi prístrojmi upratovacích služieb. Má systém dvoch nádrží na čistú a špinavú vodu s dostatočným objemom 4 litre. Systém 2v1 funguje na princípe extrakcie, vďaka čomu v jednom ťahu vstrekuje do vlákien čistiaci roztok a následne ho odsaje aj so všetkými uvoľnenými nečistotami.

Tepovanie gauča
Zdroj: Kärcher

Odsávanie prostredníctvom tepovacej hubice zabezpečuje o 50 % rýchlejšiu opätovnú pochôdznosť čistených plôch. Veľkou výhodou prístroja je, že po odstránení nádob na vodu sa môže využívať ako plnohodnotný viacúčelový vysávač. Súčasťou príslušenstva je tak aj hubica na tvrdé plochy, ktorá je určená na čistenie dlažby alebo podláh z prírodného kameňa.

Tepovanie autosedadiel
Zdroj: Kärcher

Viac na www.karcher.sk 

Zdroj: Kärcher

 

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.