Žiariče predĺžia leto až do zimy

Žiariče predĺžia leto až do zimy

Sychravé obdobie je už tu, ale vám sa ešte nechce opustiť posedenie vo farebnej jesennej záhrade? Predĺžte si čas príjemne strávený na čerstvom vzduchu bez rizika prechladnutia!

    Plynový žiarič Venezia foto: Mountfield

Pomôže vám tepelný žiarič, s ktorým si budete môcť užívať hrejivé teplo na záhrade, zimnej záhrade či terase bez ohľadu na chladné počasie. A nie len na záhrade. Žiariče nájdu uplatnenie tiež v útulnej záhradnej reštaurácii, kaviarni pod šírym nebom alebo aj v ľadovom bare pri zjazdovke.

Elektrina…

Pokiaľ sa chcete naozaj prehriať, oplatí sa vsadiť na infračervené teplo. Elegantný infražiarič vás prehreje až do špiku kostí. A to veľmi rýchlo, takže nedochádza k zbytočnému plytvaniu energie. Ohrieva totiž predmety aj osoby priamo, nie len prostredníctvom vzduchu okolo nich. Pocit tepla budete mať vďaka nemu už v priebehu niekoľkých sekúnd.

Bonusom navyše je komfortné používanie: žiadne doplňovanie paliva, stačí len stisnúť tlačidlo diaľkového ovládania, ktoré má dosah niekoľko metrov. Žiarič môžete umiestniť napevno na stenu, prípadne zachovať jeho mobilitu prostredníctvom teleskopického stojanu s rôznym výškovým nastavením. Bezpečný výrobok by mal spĺňať normu IP65, ktorá potvrdzuje, že vďaka vysokej izolačnej ochrane je možné teplomet používať aj vo vlhkom vonkajšom prostredí.

      Elektrický infražiarič Verona foto: Mountfield

…alebo radšej plyn?

Pri vonkajšom použití môžete zvoliť plynový žiarič. Tie najmenšie stačí nasadiť na dvojkilovú propán-butánovú fľašu. Výkonné mohutné veľké žiariče trochu pripomínajú kandelábre plynových lámp. Ich kvalitná nerezová oceľ spracovaná do štýlového dizajnu bude slúžiť nie len vašej záhrade, ale akémukoľvek vonkajšiemu dobre vetranému priestoru.

Z reflektoru v hornej časti žiariča vyžaruje príjemné sálavé teplo do najbližšieho okolia. Vďaka nastaviteľnému výkonu môžete teplotu regulovať, takže sa budete cítiť ako v bavlnke aj pri výkyvoch jesenného a zimného počasia. Plynový žiarič nie je závislý na elektrickej zásuvke, k tomu je vybavený šikovnými kolieskami, s ktorými ho môžete umiestniť kamkoľvek je to potrebné.

Teplomety kúpite v špecializovaných predajniach zameraných na vykurovanie alebo kempovanie, v reťazcoch zameraných na dom, záhradu a dielňu. Za veľmi zaujímavé uvádzacie ceny uviedla obidva nové typy žiaričov do sortimentu taktiež spoločnosť

www.mountfield.sk

ZDROJ PR článok spoločnosti Mountfield a.s.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje