Potrebujete novú kvalitnú kosačku? Ponúkame vám riešenie priamo zo Slovenska!!

image 34048 25 v1

Základom peknej záhrady okolo domu je zdravý, zelený trávnik. Na to, aby ste dokázali vybudovať a udržať pekný trávnik, potrebujete kvalitnú kosačku. 

Spoločnosť IBO s.r.o. prostredníctvom značky VILLAGER prináša na slovenský trh kosačky, ktoré sú vyrábané priamo pod Tatrami. 

Doslúžila vám stará kosačka alebo potrebujete len vymeniť svoj starý model? Máme pre vás riešenie priamo zo Slovenska.

Špičkové kosačky VILLAGER sú navrhované a konštruované tak, aby zvládli všetky typy trávnikov. Telo kosačiek je vyrobené s kvalitnej ocele, čím je zaručené veľká odolnosť a dlhá životnosť strojov. Kosačky sú poháňané kvalitnými a výkonnými motormi od amerického výrobcu Briggs & Stratton.

Z kosačiek, ktoré ponúka značka VILLAGER, sú na Slovensku vyrábané tri modely. Všetky tieto modely majú pogumovanú rukoväť a pogumované veľké kolesá, vďaka ktorým je zaručené pohodlné a ľahké ovládanie. Pomocou centrálneho nastavenia výšky kosenia si rýchlo a ľahko zvolíte optimálnu výšku zostrihu vášho trávnika. Kosačky sú dodávaná v stave „Ready to use“, vďaka čomu je potrebná len minimálna montáž a kosačky sú okamžite pripravené na použitie. Veľký 60 litrový zberný kôš je kombináciou plastu a textilu, čo zabezpečí ľahkú manipuláciu pri vysypávaní jeho obsahu. Ďalšími výhodami kombinovaného koša je, že v porovnaní s celoplastovým je ľahší a textil zabezpečuje lepšie prúdenie vzduchu.

Najmenší model V 460 P nie je vybavený vlastným pojazdom a je ideálny do rovných terénov na menších pozemkoch.

Tip: Všetok nábytok a bytové doplnky na jednom miesteVäčšie modely VRS 460 P a VRS 510 P, ktoré sú vybavené pojazdom sa cítia ako doma na väčších plochách a problém im nerobí ani členitejší terén. Na prácu s nimi je potrebné vynaložiť oveľa menej energie, nakoľko vlastný pohon spraví veľa práce za vás. Ak nechcete pokosenú trávu zbierať do koša, pomocou pridaného príslušenstva si rýchlo môžete zvoliť funkciu mulčovania alebo bočného vyhadzovania.

Správna údržba a servis sú dôležitou súčasťou starostlivosti o každú kosačku. Výmena filtrov, sviečky, nabrúsenie noža, prípadne kontrola chodu motora patria do bežnej údržby a v servisnom stredisku spoločnosti IBO s.r.o. vám s týmito činnosťami radi a odborne pomôžu. S

poločnosť IBO s.r.o. ako výhradný dovozca značky VILLAGER pre Slovenskú republiku taktiež disponuje všetkými náhradnými dielmi a žiadna porucha nie je pre ňu problémom.

ZDROJ PR článok spoločnosti IBO s.r.o.

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.