Originálne náradie Ytong môžete odteraz nakupovať priamo z vášho domu!

originalne naradie ytong mozete odteraz nakupovat priamo z vasho domu

Spoločnosť Xella Slovensko, spol. s r.o. spúšťa elektronický obchod, na ktorom si môžete zakúpiť tie najlepšie nástroje pre prácu s materiálmi Ytong. Nakupovanie na eshop.ytong.sk je veľmi jednoduché a prehľadné. Svoj obľúbený pracovný nástroj kúpite na 3 kliky.

Takmer každý stavebník, murár či stavbár vie, že práca so stavebným systémom YTONG je jednoduchá a rýchla – avšak za predpokladu, že pracujete s originálnym náradím na to určeným. Kým doteraz ste si ho mohli zakúpiť vo vybraných stavebninách, odteraz jestvuje možnosť objednať si ho bezstarostne priamo cez internet a zakúpený tovar následne dorazí priamo až k vám domov! Všetko potrebné nájdete na stránke http://eshop.ytong.sk.

K dispozícii je široký sortiment praktických pomocníkov – lyžice a vrtáky rôznej veľkosti, píla ručná vidiová a píla ručná obyčajná na pórobetón, murivová spojka, drážkovač, miešadlo, uholník, gumové kladivo, hoblík, elektrická pásová píla, náhradný pás píly a doplnkový tovar v podobe pracovnej helmy, ,klobúčika ,meracieho pásma či murárskej ceruzky.

Preto neváhajte a využite špeciálnu akciu – POŠTOVNÉ ZDARMA. Ak si do 2. 2. 2012 objednáte tovar v celkovej hodnote viac ako 44,- €, poštovné jednoducho neplatíte.

Vďaka originálnemu náradiu Ytong si urýchlite a uľahčíte prácu, odvediete presné rezy muriva, nanesiete presné množstvo malty a vytvoríte rýchle a presné inštalačné drážky. Pre všetkých tých, ktorí stavajú alebo sa chystajú stavať s materiálom  Ytong odporúčame nakupovať stavebné nástroje na  http://eshop.ytong.sk.

   

–>

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.