Domáci kutilovia na ceste k profesionálnej kariére

Domáci kutilovia na ceste k profesionálnej kariére

Ambície niektorých domácich kutilov siahajú vysoko. Väčšina z tých, ktorí si radi realizujú a projektujú svoje nápady sami, postupom času vypracuje svoj koníček až na profesionálnu úroveň. Kvalitné príslušenstvo je nevyhnutnou súčasťou výbavy každého šikovného majstra.

Podľa prieskumu agentúry GfK je pre domácich kutilov pri výbere príslušenstva dôležitá najmä kvalita (72 %) a cena (69 %). Kvalitné príslušenstvo za trvale nízke ceny nájdu po novom profesionálni zákazníci ako aj ambiciózni kutilovia aj v predajniach Hornbach bez toho, aby museli vyhľadávať autorizovaných predajcov.

Renovovať, vyrobiť si nábytok alebo kreatívne si skrášliť vlastný domov – to všetko sa nezaobíde bez správneho náradia. Na pultoch marketov Hornbach už teraz nájdete modré profesionálne náradie a prístroje značky Bosh Profesional. Ide o premiéru v DIY (do it yourself) segmente, vzhľadom k tomu, že doteraz mali zákazníci možnosť zakúpiť si len zelený Bosch, určený pre domácich kutilov.

„Hornbach v posledných rokoch vďaka širokému sortimentu, na mieru orientovanému servisu, sofistikovanému systému zásobovania a najlepšiemu pomeru cena-výkon, mohol stále zvyšovať podiel svojich náročných projektových zákazníkov, profesionálnych remeselníkov a stavebníkov. Sme radi, že im teraz s modrým profesionálnym náradím Bosch môžeme ponúknuť ďalšiu profi značku v odbore elektrického náradia,“ vysvetľuje Klaus-Dietermetz, vedúci nákupu koncernu Hornbach.

Podľa prieskumu GfK si až 47 % domácich kutilov vybaví pri sortimente náradia práve produkty značky Bosch. V obľúbených projektových marketoch Hornbach si zákazníci môžu vybrať z takmer 100 prístrojov a príslušenstva z rady Bosh Profesional. Školení odborníci vám ochotne poradia pri výbere skrutkovačov, vŕtačiek, pílok alebo brúsok. Okrem prístrojov modrej a zelenej rady Bosch nájdu zákazníci v hobymarketoch aj prístroje Hitachi, Worx, Eibenstock, Pattfield a ďalšie značky.

Viac nájdete na www.hornbach.sk

Zdroj: PR článok spoločnosti HORNBACH 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.