kosenie moze byt zabava
Galéria (5)

Kosenie môže byť zábava!

Veľká záhrada si neraz vyžaduje mnoho času a starostlivosti. Prečo si však neuľahčiť prácu?  Rider od Husqvarny je tým pravým pomocníkom. Aj starostlivosť o veľkú záhradu s ním zvládnete hravo.

Galéria

kosenie moze byt zabava 1975 big image
3 h310 0773 big image
2 h325 0282 big image
Stačí si sadnúť na akýkoľvek rider Husqvarna a okamžite spoznáte rozdiel. Všetky typy sú totiž vybavené jedinečným systémom kĺbového riadenia, ktorý umožňuje vytáčanie kolies priamo pod strojom. Získate tak ľahkú manévrovateľnosť aj na malom priestore. Ak máte v záhrade stromy, rastliny alebo kríky, na kĺbové riadenie ridera nedáte dopustiť.

Expert nielen na kosenie

Mnohoročné skúsenosti Husqvarny s kosením sa prejavili aj pri konštruovaní riderov s kosiacim zariadením umiestneným vpredu. Pri kosení tak máte vynikajúci výhľad na kosené miesto a bez problémov pokosíte pod krovinami. Ridere Husqvarna ponúkajú aj výber z dvoch kosacích systémov. Prvým znich je systém BioClip, ktorý umožňuje mulčovanie trávnika. Druhým je systém zadného vyhadzovania, ktoré je vhodnejšie najmä pri vyššej a pevnejšej tráve pre menej často kosené plochy. Možnosť ľahko vyklopiť kosiace zariadenie do servisnej polohy umožní jeho dokonalé vyčistenie. Na rider je možné pripojiť aj rôzne príslušenstvo (napr. snehovú radlicu, vozík, zametaciu kefu a ďalšie), a tým využiť stroj nielen na kosenie, ale aj ďalšie práce na záhrade po celý rok.

Zábava začína pohodlím!

Jazdu na rideri si nikdy nevychutnáte naplno, pokiaľ sa v ňom nebudete cítiť príjemne a pohodlne. Husqvarna je symbolom technickej precíznosti a neustálych inovácií a nezabúda ani na dokonalú ergonómiu. Jednotlivé ridere sú navrhované tak, aby ste mali maximálne pohodlie. Rider Husqvarna so pohonom všetkých kolies AWD sa prispôsobí zmeneným podmienkam a automaticky nastaví trakciu na všetkých kolesách. Tlmič výfuku výrazne znižuje nepríjemnú úroveň hluku na úroveň, aby sa stal pre ľudské ucho znesiteľným. Modely X sú navyše vybavené aj krytom motora z materiálu, ktorý absorbuje zvuk. Táto technológia zároveň umožnila zvýšenie otáčok motora a tým aj výkonu.

Novinka – Husqvarna rider 115 B

Kompaktný rider Husqvarna R 115B vás prekvapí jednoduchou ovládateľnosťou v malých a zložitých priestoroch a minimálnymi nárokmi na skladovací priestor. Je určený na záhrady rodinných domov so stredne veľkou rozlohou. Rider Husqvarna R 115B je vybavený motorom Briggs&Stratton Power Built, s výkonom 9,5 kW. Medzi ďalšie prednosti patrí liatinový zadný rám, objemná a priehľadná nádrž s vekom palivovej nádrže umiestnenej na povrchu, ktorá umožňuje plnenie nádrže bez otvárania kapoty. Oproti modelu Husqvarna R 111B má vyšší výkon, väčšie pneumatiky, vyššiu rýchlosťou aj väčšiu šírku kosenia. Na rider je možnosť pripevnenia snehovej radlice a ďalšieho príslušenstva na využite počas celého roka.

Starostlivosť o záhradu s riderom sa zmení na zábavu, relax a oddych!

Viac informácií nájdete na stránke www.husqvarna.sk.–>

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.