Jednoduchá aplikácia sanačného krému do steny
Galéria (5) Zdroj: MAPEI SK

Ako efektívne vysušiť murivo

Problémy so vzlínajúcou vlhkosťou v murive jednoducho vyriešite s pomocou emulzie Mapestop Cream. Prácu s emulziou zvládne každý šikovný domáci majster. Ľahko sa aplikuje pomocou bežných nástrojov a možno ju použiť okamžite.

 

Galéria

Jednoduchá aplikácia sanačného krému do steny
Jednoduchá aplikácia sanačného krému do steny
Mapestop Cream
Mapestop Cream

Mapestop Cream vytvára chemickú bariéru proti vzlínajúcej vlhkosti. Ide o alternatívu k náročnejším metódam vysúšania muriva, ako sú podrezávanie muriva alebo elektrické vysušovanie. Emulziu možno využiť na opravu existujúceho starého, kompaktného muriva z kameňa, tehál, tufov, betónu a zmiešaného muriva, ale aj na nové steny s prítomnosťou kapilárnej vzlínajúcej vlhkosti a rozpustných solí. S týmto výrobkom veľmi účinne ochránite napríklad murivo v pivniciach alebo na zavlhnutých stenách rekreačných chát.

Jednoduchá aplikácia sanačného krému do steny
Aplikácia Mapestop Cream je jednoduchá a zvládne ju každý šikovný domáci majster. | Zdroj: MAPEI SK

Bezproblémová aplikácia

Práca s Mapestop Cream je nenáročná a nevyžaduje si žiadne špeciálne náradie. Výrobok sa jednoduchým vytlačovacím nástrojom aplikuje injektážou do radu vopred vyvŕtaných otvorov v murive. Aktívne látky obsiahnuté v emulzii prenikajú do podkladu a reagujú s kremíkom v murive. Mapestop Cream sa vnútri muriva rozprestrie a vytvorí bariéru, ktorá zabraňuje prieniku vzlínajúcej vlhkosti. Navyše bez toho, aby táto emulzia obmedzila paropriepustnosť muriva.

Mapestop Cream
Zdroj: MAPEI SK

Viac na www.mapei.sk

Zdroj: PR článok MAPEI SK, s.r.o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.