Zehnder ComfoAir
Galéria (4) Zdroj: Zehnder

Zdravý interiér s novým závesným typom riadeného vetrania Schiedel KOMBIAIR

Riadne zateplené domy v súčasnosti bez systému riadeného vetrania nedosahujú zdravé vnútorné prostredie.

Galéria

Zehnder ComfoTube Clinside rekuperacia
Zehnder ComfoAir
Vetranie s rekuperáciou

Schiedel ponúka novo svojim zákazníkom v rámci komplexného riešenia tepelnej pohody a optimálnej klímy v interiéri závesný typ riadeného vetrania s rekuperáciou tepla Schiedel KombiAir v spolupráci so spoločnosťou @Zehnder. Certifikovaný montážny partner fy Schiedel zabezpečí okrem kvalitného systému aj kompletnú dodávku a profesionálnu inštaláciu na kľúč spolu s nevyhnutným záverečným vyregulovaním a nastavením systému. Zákazníkom Schiedel zadarmo poskytne návrh vetracieho systému s rekuperáciou KOMBIAIR, všetky nevyhnutné komponenty, vrátane spomínanej profesionálnej montáže a nastavenia – vyregulovania systému.

Vetranie s rekuperáciou
Zdroj: Zehnder

Súčasťou závesného riešenia KombiAir pod strop alebo na stenu je spoľahlivá vetracia jednotka @Zehnder. Tá vyniká energetickou účinnosťou až 95%, nízkou spotrebou a výnimočne tichou prevádzkou. Vďaka entalpickým výmenníkom (na želanie tiež aj s uhlíkovými filtrami pre obmedzenie zápachov) je navyše udržovaná na optimálnej hladine vlhkosť v interiéri.

Zehnder ComfoTube Clinside rekuperacia
Zdroj: Zehnder

Patentovaná vrstva Microban® čistí privádzaný vzduch od všetkých pachov, nečistôt, mikróbov a plesní. Čistý vzduch zaisťuje aj patentovaný hladký povrch rozvodov Clinside®, ktorý aktívne znižuje usadzovanie prachu. Hviezdicovité usporiadanie rozvodov navyše aj po rokoch umožňuje jeho ľahké čistenie. Výbornou správou pre užívateľa a majiteľa tesnej stavby je aj ocenenie renomovaným nezávislým nemeckou organizáciou pre pasívne domy Passive Haus Institut so sídlom Darmstadte.

Zdroj: PR článok spoločnosti Schiedel Slovensko s.r.o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje